page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

10 najlepszych projektów na platformie MyCointainer , które osiągają najlepsze wyniki – podsumowanie lutego 2020 r

Jak MyCointainer zarządzał swoimi zarobkami w lutym tego roku? Zatem ten artykuł jest właśnie dla Ciebie.

Przechodząc od wyjątkowej wydajności byka z ostatniego miesiąca, w tym miesiącu na wykresach pojawiły się pewne korekty cen. Nie martw się, ponieważ wzór taki jak wycofanie jest po prostu odpoczynkiem od ruchu wzrostowego. Ogólnie rzecz biorąc, aktywa muszą spaść, aby mogły wznowić wzrost.

10 najlepszych monet na platformie MyCointainer – luty 2020 2

To powiedziawszy, niektóre monety nadal mają bardzo dobry potencjał do szybkiego i stałego długoterminowego zwrotu z inwestycji. Podobnie jak ColossusXT (COLX), który jak dotąd odnotował wzrost o 83,65%. Plus nazywając ją najlepiej działającą monetą w lutym. Moneta potwierdzająca stawkę, która stanowi alternatywę dla bitcoinów i zapewnia lepszą anonimowość.

Zdywersyfikuj swój portfel, inwestując w Bean Cash (BITB) i OKCash (OK), widząc, że oba te wyniki przewyższyły również inne aktywa, które wykazały wzrost odpowiednio o 80,86% i 49,34%.

Zobacz pełną listę najskuteczniejszych kryptowalut i sprawdź Twój pulpit MyCointainer, jeśli zmaksymalizowałeś swoje zarobki.

10 najlepszych monet na platformie MyCointainer - luty 2020

10 najlepszych monet w lutym:

  1. ColossusXT (COLX) + 8466 COLX
  2. Bean Cash (BITB) + 14814 BITB
  3. OKCash (OK) + 17 OK
  4. Rupaya (RUPX) + 2564 RUPX
  5. Pinkcoin (PINK) + 52 PINK
  6. Know Your Developer (KYD) + 1721 KYD
  7. Waves (WAVES) + 0.47 WAVES
  8. BitGreen (BITG) + 53 BITG
  9. Electra (ECA) + 1477 ECA
  10. Neblio (NEBL) + 1 NEBL

Zapytali członków, które aktywa mają mieć zerową opłatę premiową w marcu. Teraz całkowicie ciesz się ze stawiania monet i otrzymuj 100% zysków z Rapids (RPD).

MyCointainerto zalecane miejsce dla początkujących i nie tylko, Tu możesz kupić kryptowaluty za „ZŁOTÓWKI” 😉

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 1 OCENA: 5]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO