page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Niniejszy raport obejmuje okres od 18 do 24 kwietnia 2021 r. dla monet PoS o najlepszych wynikach – podsumowanie tygodnia.

W tym tygodniu wyniki najlepszych monet Proof of Stake to kombinacja zieleni i czerwieni. Ekstremalna zmienność cen w poprzednich dniach była częścią korekty dokonanej przez rynek po pojawieniu się kilku ATH na kryptowalutach. Poważne spadki cen spowodowały ból dla inwestorów krótkoterminowych. Jednak po stronie inwestorów, trzymając swoje aktywa lub stakujących, myśli ukierunkowane są na stały wzrost w dłuższym czasie przy minimalnej wypłacie.

Zyski w ciągu ostatnich 7 dni wahają się od + 1,69% do + 26,03%. Natomiast ujemne zarobki wynoszą od –1,07% do -8,59%.

Na pierwszym miejscu mamy Solanę (SOL) z podwyżką + 26,03%. SOL można zauważyć, że stale rośnie w trendzie, wyznaczając nową cenę ATH. Dwa tygodnie temu największa na świecie giełda kryptowalut Binance notowała SOL, umożliwiając swoim użytkownikom handel parami SOL / BNB, SOL / BTC i SOL / BUSD, katalizator wzrostu cen.

Drugie i trzecie miejsce tygodnia to ReddCoin (RDD) z + 15,78% i Divi (DIVI) z + 3,30%.

Lista 10 najlepiej zarabiających monet, które są dostępne na platformie MyCointainer, znajduje się poniżej:

10 najlepszych monet POS – tydzień 16_2021 a

10 najlepszych monet do obstawiania w tym tygodniu:

  1. Solana (SOL) + 26.03 %
  2. ReddCoin (RDD) + 15.78 %
  3. Divi (DIVI) + 3.30 %
  4. Livepeer (LPT) + 2.30 %
  5. Neutrino USD (USDN) + 1.69 %
  6. Ethereum 2.0 (ETH2) – 1.07 %
  7. Polygon (MATIC) – 2.61 %
  8. Waves (WAVES) – 3.28 %
  9. Horizen (ZEN) – 6.68 %
  10. Energi (NRG) – 8.59 %

5 monet, które znalazły się tuż poza pierwszą dziesiątką to: Bitcoin PoS (BPS), Cardano (ADA), Cosmos (ATOM), Fusion (FSN) i Cartesi (CTSI).

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

[crypto-donation-box]

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO