page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Ten raport obejmuje okres od 22 do 28 sierpnia 2021 r. dla najskuteczniejszych monet do obstawiania — podsumowanie tygodnia.

Największe aktywa tygodnia miały dość niższe zarobki w porównaniu z poprzednim tygodniem. W ciągu 7 dni najwyższy zysk osiągnął +46,85%, podczas gdy najniższe aktywo na liście +1,95%. Ruch cen tych aktywów zależy od popytu i podaży. Z zarejestrowanych procentów zarobków wynika, że ​​wartość tych aktywów rośnie z powodu dużego popytu.

Byczy Tezos (XTZ) wzrósł w ciągu tygodnia o +46,85%. Tezos oferuje lukratywne nagrody za obstawianie; w związku z tym więcej uczestników jest zachęcanych do posiadania aktywów i postawienia XTZ w celu uzyskania dodatkowego dochodu pasywnego. W MyCointainer szacowana nagroda +6% jest przyznawana dla aktywnych członków.

Kolejne dwa aktywa to Solana (SOL) i Avalanche (AVAX) . SOL zarobił +33,65%, podczas gdy AVAX wykazał +14,93%. Oba te aktywa pojawiają się ponownie przez dwa kolejne tygodnie. SOL przesunął się o cztery poziomy w górę, podczas gdy AVAX spadł z pierwszego miejsca. Kolejnym atutem, który pozostał na miejscu w Top 10, jest Near Protocol (NEAR) .

Lista 10 najlepiej zarabiających monet, które są dostępne na platformie MyCointainer, znajduje się poniżej:

10 najlepszych monet POS – tydzień 34_2021 1

10 najskuteczniejszych monet stakingu w tym tygodniu:

  1. Tezos (XTZ) + 46.85 %
  2. Solana (SOL) + 33.65 %
  3. Avalanche (AVAX) + 14.93 %
  4. Horizen (ZEN) + 10.03 %
  5. Loom Network (LOOM) + 7.20 %
  6. Near Protocol (NEAR) + 4.17 %
  7. Cardano (ADA) + 4.11 %
  8. Firo (FIRO) + 3.69 %
  9. Cartesi (CTSI) + 3.19 %
  10. Reddcoin (RDD) + 1.95 %

5 monet, które znalazły się tuż poza pierwszą dziesiątką to: Bitcoin PoS (BPS), Kava.io (KAVA), Neutrino USD (USDN), Nuls (NULS) i Tron (TRX).

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

[crypto-donation-box]

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO