page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Ten raport obejmuje okres od 31 października do 6 listopada 2021 r. dla najskuteczniejszych monet do obstawiania — podsumowanie tygodnia.

W tym tygodniu aktywa kryptograficzne prezentowane na MyCointainer przyciągają uwagę i zyskują na wartości rynkowej. 10 największych graczy na rynku i shakerów zrealizowało przyjemne nagrody w zakresie od +17% do +71% w ciągu ostatnich 7 dni.

Divi (DIVI) podawał się za wiodącą monetę Proof-of-Stake w tym tygodniu z zarobkami +71,25%. Kryptografia jest zbyt skomplikowana, aby zrozumiała ją przeciętna osoba. To jest główny powód, dla którego Divi zaprojektowało się, aby stworzyć przyjazne wrażenia dla użytkownika.

Divi promuje „Crypto Made Easy” z misją przyspieszenia przyjmowania walut cyfrowych. Pomyślne uruchomienie portfela mobilnego Divi w Wielkiej Brytanii osiągnęło znaczący krok w kierunku opracowania w pełni zdecentralizowanej, prywatnej usługi płatniczej, która pomoże kryptowalutowalucie uzyskać szerokie zastosowanie.

Kolejne monety na naszej liście to Crypto.com Coin (CRO) i Reddcoin (RDD), z odpowiednio +61,14% i +58,93% wzrostami. W przypadku powtarzających się monet PoS, Crypto.com Coin (CRO) znalazł się w pierwszej dziesiątce przez dwa kolejne tygodnie. Livepeer (LPT) jest aktywny przez cztery tygodnie z rzędu.

Lista 10 najpopularniejszych monet przynoszących odsetki od stawek, które są dostępne na platformie MyCointainer, znajduje się poniżej:

10 najlepszych monet POS – tydzień 44_2021 1

10 najskuteczniejszych monet do stakowania w tym tygodniu:

  1. Divi (DIVI) + 71.25 %
  2. Crypto.com Coin (CRO) + 61.14 %
  3. Reddcoin (RDD) + 58.93 %
  4. Solana (SOL) + 27.96 %
  5. Avalanche (AVAX) + 22.50 %
  6. Polkadot (DOT) + 21.78 %
  7. Kusama (KSM) + 21.09 %
  8. Livepeer (LPT) + 17.80 %
  9. Syscoin (SYS) + 17.75 %
  10. Nem (XEM) + 17.63 %

5 monet, które znalazły się tuż poza pierwszą dziesiątką to: Elrond (EGLD), Fusion (FSN), Neblio (NEB), Validity (VAL) i Essentia (ESS).

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert, Piotr

[crypto-donation-box]

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO