page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Niniejszy raport obejmuje okres od 26 stycznia do 2 lutego 2020 r. Masternody o najlepszych wynikach – podsumowanie tygodniowe.

Moneta, którą ogłaszamy jako najlepiej działający masternode tygodnia, była kilkakrotnie umieszczana na pierwszym miejscu. Drugi tydzień z rzędu mamy Rupaya (RUPX), która skoczyła o 35,18%. RUPX to kryptowaluta przeznaczona specjalnie dla użytkowników mieszkających w Azji Południowo-Wschodniej.

10 najlepszych monet Masternode - tydzień nr 5

Podczas gdy w przypadku innych obiecujących monet mamy tutaj Bitcoin Turbo Koin (BTK) i Stratis (STRAT), które wzrosły odpowiednio o 21,40% i 12,39%. Przejrzyj pełną listę najskuteczniejszych monety masternode.

10 najlepszych monet Masternode w tym tygodniu:

  1. Rupaya (RUPX) + 35.18 %
  2. Bitcoin Turbo Koin (BTK) + 21.40 %
  3. Stratis (STRAT) + 12.39 %
  4. SocialSend (SEND) + 12.27 %
  5. Divi (DIVI) + 8.16 %
  6. PivX (PIVX) + 7.80 %
  7. ExclusiveCoin (EXCL) + 7.02 %
  8. MonetaryUnit (MUE) + 3.74 %
  9. Rapids (RPD) + 2.05 %
  10. ExperiencePoints (XP) + 1.07 %

5 monet, które znalazły się poza pierwszą dziesiątką, to: Phore, Luxcore, KYDCoin, DeviantCoin i Wagerr.

 

Top 10 Staking Coins – tydzień nr 5

Niniejszy raport obejmuje okres od 26 stycznia do 2 lutego 2020 r. Staking Coin o najlepszych wynikach – podsumowanie tygodniowe.

Top 10 Staking Coins - tydzień nr 5

Jednym z głównych celów kryptowaluty jest stanie się akceptowalnym środkiem wymiany, zapłatą za towary i usługi na całym świecie. Zaczynamy teraz korzystać z opcji płatności kryptograficznych, biorąc pod uwagę, że najlepiej radząca sobie moneta okazała się przydatna przy zakupach towarów i usług w świecie rzeczywistym BitGreen (BITG) nazywamy najlepiej zarabiającymi z skokiem o 100,03%. Niedawno platforma płatności PolisPay ogłosiła włączenie monety BitGreen jako środka płatniczego. Oprócz stawiania BITG w pulach wydobywczych PoS i Masternode  może być teraz alternatywą dla płatności gotówkowej. Wielki skok, prawda, gratulacje dla posiadaczy BITG?

Inne najlepsze wyniki to Vitae (VITAE) + 71,74%. I Rupaya (RUPX) + 35,18%.

10 najlepszych monet stakujących w tym tygodniu:

5 monet, które znalazły się poza pierwszą dziesiątką, to: Pinkcoin, Stratis, Bean Cash, SocialSend i Peercoin.

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 2 OCENA: 5]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO