page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Gromadzenie wszystkich danych w celu przekazywania każdemu comiesięcznego raportu dotyczącego wydajności zasobów dostępnych w MyCointainer

Zacznijmy od stwierdzenia, że ​​nagrody za kwiecień są znacznie lepsza niż raport z zeszłego miesiąca. W tym miesiącu wszystkie aktywa przesunęły się w górę na wyższym poziomie zarobków, jeden z nich miał trzycyfrowy zysk, podczas gdy reszta z 10 najlepszych monet odpowiednio wzrosła. Zyski wahają się od 150,20% do 41,86% podczas 30-dniowej aktywności obstawiania.

Po pierwsze mamy ColossusXT (COLX) ze wzrostem o 150,20%. Oczywiste jest, że zarobki podwoiły się i szybko wzrosły z najniższych w zeszłym miesiącu.

Gratulujemy dla tej energooszczędnej monety PoS oraz nawiązania większej liczby partnerstw i wymian w ramach projektu.

Drugie i trzecie miejsce to SafeInsure ( SINS ) z 84,67%Bitcoin Plus (XBC) odpowiednio z 82,10% wzrostem. Zarówno SINS, jak i XBC pozostały w pierwszej dziesiątce najlepszych wyników w tym miesiącu i marcu tego roku.

TOP 10 monet PoS i Masternode, które osiągnęły najlepsze wyniki w marcu 2020 r.

Specjalne wyróżnienie dla Phore i Energi, ponieważ oni również utrzymują swoje drogie pozycje w pierwszej dziesiątce przez dwa miesiące z rzędu.

Zadowoleni są wszyscy, Ciesz się z zarobków z pasywnych inwestycji razem z MyCointainer

Lista 10 najlepszych aktywów zarabiających na interesach dostępnych na platformie MyCointainer znajduje się poniżej:

top_10_rewards_earning_intrest_coins_April

10 najlepszych projektów w tym miesiącu:

  1. ColossusXT (COLX) + 150.20 %
  2. SafeInsure (SINS) + 84.67 %
  3. Bitcoin Plus (XBC) + 82.10 %
  4. LUXCoin (LUX) + 81.33 %
  5. KYDCoin (KYDC) + 69.87 %
  6. Polis (POLIS) + 64.05 %
  7. Phore (PHR) + 59.46 %
  8. Energi (NRG) + 56.55 %
  9. Divi (DIVI) + 47.29 %
  10. ION (ION) + 41.86 %

5 monet, które znalazły się poza pierwszą dziesiątką, to: DeviantCoin, BlackCoin, Peercoin, Vitae i BitGreen.

Idąc dalej, MyCointainer i COLX nawiązali współpracę, aby dać specjalne nagrody tym członkom, którzy skorzystali z planu Power Max . Każdego miesiąca będzie rozdawana 50 000 nagród puli COLX.

Wyobraź sobie, ile pieniędzy zaoszczędzisz dzięki 0% prowizji od nagrody, a następnie zasób trafił do zasobu o najwyższej wydajności, a jednocześnie kolejne świąteczne prezenty, które zostaną przyznane, niesamowite korzyści są nieograniczone, jeśli subskrybujesz Power Max.

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO