page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Aby pokazać przejrzystość między wymienionymi zasobami dostępnymi w MyCointainer i jego społecznością, stale dostarczamy naszym odbiorcom comiesięczne i cotygodniowe raporty, niezależnie od tego, czy dotyczą one zysków, czy strat. 

Wyniki najpopularniejszych sierpniowych zysków pokazują 3-cyfrowy zysk, ale nie są w stanie pokonać najlepiej zarabiających w zeszłym miesiącu. Niewielki spadek przychodów jest częścią zmienności występującej na rynku. Zyski wahają się od 37,49% niskiego do 130,16% wysokiego dla 10 największych aktywów.

Dwóm aktywom udaje się uzyskać trzycyfrowy wzrost, a są to Waves (WAVES) z + 130,16% i DeepOnion (ONION) z + 108,04%. Oba projekty miały okazję być jednym z najlepszych aktywów w tygodniowych najlepszych wynikach i nadal realizują skumulowane zyski w ciągu miesiąca.

To był bliski kontakt między Wagerr (WGR) Nix (NIX) jako wicemistrzowie. WGR z + 61,99% i NIX + 61,57%.

Jeszcze w zeszłym miesiącu wymieniliśmy Neutrino Dollar (USDN) wśród dostępnych aktywów do obstawiania i okazało się, że jest to bardzo interesujący składnik aktywów. USDN szybko wylądował w kategorii najlepszych wykonawców miesiąca.

Tylko ExclusiveCoin (EXCL) miał szansę pojawić się ponownie drugi miesiąc z rzędu.

Gratulacje dla wszystkich aktywów. Zobacz pełną listę najlepszych graczy i kontynuuj zdobywanie nagród dzięki MyCointainer, Twojej platformie do obstawiania, na której możesz wybierać spośród ponad 50 aktywów.

Lista 10 najlepiej zarabiających zasobów dostępnych na platformie MyCointainer znajduje się poniżej:

10 najlepszych projektów PoS i Masternode o najlepszych wynikach - podsumowanie sierpnia 2020 r.

10 najlepiej zarabiających monet w tym miesiącu:

  1. Waves (WAVES) + 130.16 %
  2. DeepOnion (ONION) + 108.04 %
  3. Wagerr (WGR) + 61.99 %
  4. Nix (NIX) + 61.57 %
  5. Neutrino Dollar (USDN) + 53.29 %
  6. Metrix Coin (MRX) + 52.49 %
  7. Radium (RADS) + 49.84 %
  8. SmartCash (SMART) + 45.31 %
  9. FYDcoin (FYD) + 43.47 %
  10. ExclusiveCoin (EXCL) + 37.49 %

Pięć monet, które znalazły się tuż poza pierwszą dziesiątką to: NavCoin, Qtum, Pinkcoin, Vitae i Komodo.

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 2 OCENA: 5]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO