page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

30

Wrzesień zakończył się nieco ciężko, ponieważ większość kryptowalut zamieniła zyski na straty. Z tego powodu jest oczywiste, że 10 najlepszych zasobów dostępnych w MyCointainer to kombinacja zieleni i czerwieni.

Zyski z ostatniego miesiąca są znacznie bardziej przeciwne niż w tym miesiącu. Aktywa w sierpniu wzrosły trzycyfrowo, podczas gdy w tym miesiącu najlepiej zarabiający mieli tylko od + 5,16% do + 21,17% zysku. Oprócz wszystkich zysków w zeszłym miesiącu, w tym miesiącu odnotowano ujemne wyniki od -2,92% do -8,68% w stosunku do najlepszych wyników.

10 najlepszych projektów PoS i Masternode o najlepszych wynikach – podsumowanie sierpnia 2020 r.

To pokazuje, że należy zachować ostrożność w kontaktach z kryptowalutami i innymi dokonanymi inwestycjami. Regularnie oceniaj swój apetyt na ryzyko i zróżnicuj swoje waluty, aby ograniczyć straty.

Wracając do 10 najlepszych aktywów miesiąca, tylko kilka z nich jest w stanie wykazać niewielki wzrost. Najlepszym graczem jest Rapids (RPD) z zyskiem + 21,17%. W bliskim meczu drugie miejsce zajmuje Bitcoin Pos (BPS) z wynikiem + 9,56%, trzecie MMOCoin (MMO)  z + 9,55% wzrostem.

Wśród ostatnich notowań aktywów w MyCointainer, BPS i Neutrino Dollar (USDN) okazały się solidne i wytrzymały na zmienność rynku. USDN utrzymał miejsce na liście Top 10 przez dwa kolejne miesiące.

Gratulujemy wszystkim, którzy wykazali się siłą w tym nieprzyjemnym miesiącu. Miej horyzont inwestycyjny, który może obronić swoją wartość przed wzlotami i upadkami świata kryptowalut. Zarabianie pasywnego dochodu poprzez obstawianie i utrzymywanie przez określony czas jest jedną z opcji przeciwko zmienności, a MyCointainer oferuje tutaj swoją usługę.

Lista 10 najlepiej zarabiających zasobów, które są dostępne na platformie MyCointainer, znajduje się poniżej:

10 najlepszych projektów PoS i Masternode o najlepszych wynikach – podsumowanie września 2020 r. 2

10 najlepiej zarabiających monet Intrest w tym miesiącu:

  1. Rapids (RPD) + 21.17 %
  2. Bitcoin Pos (BPS) + 9.56 %
  3. MMOCoin (MMO) + 9.55 %
  4. Neutrino Dollar (USDN) + 8.60 %
  5. LUXCoin (LUX) + 5.16 %
  6. CloakCoin (CLOAK) – 2.92 %
  7. Divi (DIVI) – 3.59 %
  8. Vitae (VITAE) – 4.20 %
  9. Peercoin (PPC) – 8.42 %
  10. Crown (CRW) – 8.68 %

5 monet, które znalazły się tuż poza pierwszą dziesiątką, to: Metrix Coin, FYDcoin, Monetary Unit, Stealth i BlackCoin.

Który pasuje ci najlepiej? Przegląd Planów Power MyCointainer

MyCointainer właśnie wydał nową subskrypcję Power Plan o nazwie Power Percent. Daje to członkom możliwość zakupu tokena MyCointainer w przyszłości po obniżonej cenie. Dla tych, którzy szukają długoterminowej inwestycji, jest to odpowiednia okazja dla Ciebie.

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Warte uwagi


Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO