page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

19

Najpierw wróćmy do najlepszych aktywów z zeszłego miesiąca, zanim przejdziemy prosto do grudniowej listy. Monety w listopadzie przyniosły nam wspaniałe zarobki, które można wyrazić jako wyniki z Księżyca. 

10 najlepszych projektów PoS i Masternode – podsumowanie listopada 2020 r.

Raport z pierwszej dziesiątki wykazał trzycyfrowy wzrost dla 7 aktywów. Przychody te są spowodowane zapotrzebowaniem wszystkich entuzjastów kryptowalut na monety i ich rosnącą użytecznością dla społeczeństwa. Zobaczmy, czy ta pozytywna perspektywa potrwa do następnego miesiąca.

Grudzień przyniósł nam wiele dobrych wiadomości, zaczynając od wzrostu bitcoina do 50%, aby zamknąć grudniową cenę na poziomie 28 572 USD. Ten szczyt był napędzany oczekiwaniami ludzi, że BTC będzie ogólnoświatową metodą płatności. Innym jest uruchomienie aktualizacji blockchain Ethereum 2.0 z mechanizmu konsensusu potwierdzającego pracę do dowodu stawki.

MyCointainer przynosi lepsze wiadomości, ogłaszając najlepsze aktywa w grudniu. Zarobki wahają się od + 21,12% do + 105,44% w okresie 30 dni.

Najwyżej zarabiający jest Polis (POLIS) z 105,44% wzrostem, jedynym aktywem, który miał trzycyfrowy wzrost. POLIS konsekwentnie rośnie w liczbach związanych z kapitalizacją rynkową i dziennymi zmianami. Drugie i trzecie miejsce zajęły odpowiednio Polkadot (DOT) z 84,96% i Decred (DCR) z 62,49%. DCR pojawił się ponownie przez 2 kolejne miesiące z rzędu.

Nowo notowany Ethereum 2.0 (ETH2) bez trudu znalazł się na liście aktywów o wysokiej wydajności. Na 9 miejscu z + 28,41% członkowie mogą teraz bezpłatnie obstawiać ETH2 w MyCointainer. Uznano, że społeczność ma zerową opłatę za obstawianie za cały styczeń 2021 r.

Lista 10 najlepiej zarabiających zasobów dostępnych na platformie MyCointainer znajduje się poniżej:

Lista 10 najlepiej zarabiających zasobów dostępnych na platformie MyCointainer

10 najlepiej zarabiających monet w grudniu 2020 r.:

  1. Polis (POLIS) + 105.44 %
  2. Polkadot (DOT) + 84.96 %
  3. Decred (DCR) + 62.49 %
  4. Blocknet (BLOCK) + 49.37 %
  5. Neblio (NEBL) + 46.08 %
  6. Stakenet (XSN) + 42.59 %
  7. Peercoin (PPC) + 39.21 %
  8. Kusama (KSM) + 32.61 %
  9. Ethereum 2.0 (ETH2) + 28.41 %
  10. Cosmos (ATOM) + 21.12%

Pięć monet, które znalazły się tuż poza pierwszą dziesiątką to: Neutrino USD, Wagerr, Cardano, Algorand i Livepeer. Gratulacje dla wszystkich aktywów.

Rok 2020 był dla nas wszystkich trudnym rokiem. Choć może nie jest to najlepsza pierwsza połowa roku, udało nam się ją zakończyć z wdziękiem. Społeczność kryptowalut jest silna i toruje drogę do dostępnego i autonomicznego wykorzystania kryptowalut.

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Warte uwagi


Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO