page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Czy najlepsi w tym miesiącu prześcigną zarobki z zeszłego miesiąca? Przypominam, że największe aktywa października były w stanie przekroczyć trzycyfrowe zyski. Optymiści postrzegają ten wynik jako sposób na założenie, że wzrost aktywów jest obecnie, bardziej agresywny i urośnie popyt w nadchodzących miesiącach. Ale czy to wystarczy, aby faktycznie zrealizować potencjalne zyski, zwłaszcza w listopadzie? Spójrzmy.

Przechodząc na listopadową listę, wspaniałe nagrody są uznane, ponieważ 7 na 10 aktywów osiągnęło trzycyfrowy wzrost. To pierwszy przypadek, kiedy te określone zarobki zostały napotkane na jednej liście Top 10. Podsumowując, wysokie i niskie procenty w tym miesiącu są znacznie większe niż w zeszłym miesiącu. Zarobki wahają się od + 74,45% do + 172,36% w okresie 30 dni.

Na pierwszym miejscu Horizon (ZEN) z + 172,36%. Zasób został uwzględniony w cotygodniowej dziesiątce najlepszych wykonawców przez 2 tygodnie. Według ZEN jest to najbezpieczniejszy, interoperacyjny ekosystem blockchain obsługiwany przez największą i najbardziej zdecentralizowaną infrastrukturę węzłów w branży.

Drugie i trzecie miejsce zajmują odpowiednio Syscoin (SYS) z +145,12% i Waves (WAVES) z + 119,59%. WAVES pojawiały się ponownie przez 2 kolejne miesiące. Podczas gdy Neutrino USD (USDN)  jest przez 3 miesiące z rzędu.

Lista 10 najlepiej zarabiających zasobów dostępnych na platformie MyCointainer znajduje się poniżej:

10 najlepszych projektów PoS i Masternode – podsumowanie listopada 2020 r. 2

10 najlepiej zarabiających monet PoS i Masternode w tym miesiącu:

  1. Horizon (ZEN) + 172.36 %
  2. Syscoin (SYS) + 145.12 %
  3. Waves (WAVES) + 119.59 %
  4. BitGreen (BITG) + 106.98 %
  5. Stealth (XST) + 106.53 %
  6. Decred (DCR) + 101.41 %
  7. Neutrino USD (USDN) + 101.40 %
  8. Nem (XEM) + 92.28 %
  9. OKCash (OK) + 84.35 %
  10. Cardano (ADA) + 74.45 %

5 monet, które znalazły się tuż poza pierwszą dziesiątką to: Stratis, Dash, Kusama, Vitae i Matic Network.

Oto pełna lista nowych aktywów na listopad: Nuls (NULS), Solana (SOL), TomoChain (TOMO), Nem (XEM), Matic Network (MATIC), Polkadot (DOT), Kusama (KSM), ICON (ICX) i Kyber Network (KNC). Nigdy nie jest za późno na dywersyfikację aktywów.

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO