page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Wielu było przerażonych publikacją zestawień z poprzedniego miesiąca, nie tylko ponad połowa listy aktywów dostępnej w MyCointainer otrzymała ujemne nagrody, ale także pozostałe dodatnie zarobki miały niewielką marżę zysku. Teraz, w październiku, zobaczmy, czy nastąpiła znaczna poprawa i czy aktywa będą miały szansę na odbicie.

10 najlepszych projektów PoS i Masternode o najlepszych wynikach – podsumowanie września 2020 r.

Z połączenia zieleni i czerwieni najlepszych wrześniowych wykonawców, w tym miesiącu wszystkie 10 najlepszych aktywów znalazło się w zielonej strefie. Jeden zasób przyniósł trzycyfrowy wzrost, a reszta zyskała dwucyfrowe nagrody. Ogólnie rzecz biorąc, z ponad 80 monet dostępnych do obstawiania na MyCointainer, tylko 25% z nich jest zarabiających pozytywnie i na pewno silnych, aby nadążyć za środowiskiem kryptograficznym.

Kierując się na szczyt, mamy Bitcoin PoS (BPS) z 127,08% wzrostem. Z drugiego miejsca w zeszłym miesiącu z zaledwie 9% zarobkami, awansował na pierwszym miejscu z trzycyfrowymi wzrostami. BPS jest również stałym graczem w cotygodniowych najlepszych monetach do obstawiania. Dużymi graczami są również Vitae (vitae) z 98.29% wzrostem i Neutrino USD (USDN) z 69,76%.

USDN i LUXCoin (LUX) przez 2 miesiące z rzędu utrzymywały się na liście najlepszych wyników miesięcznych.

Gratulacje dla wszystkich monet. I za to, że trzymasz się tych aktywów przez długi czas pomimo niepowodzeń.

Zanim przejdziemy, aby zobaczyć pełną listę 10 najlepszych aktywów, chcielibyśmy ogłosić październikowe aktywa notowane na MyCointainer. Są to FlashX Coin, Livepeer, Algorand i Loom Network. Baw się dobrze obstawiając te monety i doświadczaj swoich składanych odsetek w nagrodach.

Oprócz tych nagród zasubskrybuj Power Plan i otrzymuj 100% nagród, zero opłat i wiele innych ekskluzywnych korzyści.Lista 10 najlepiej zarabiających zasobów dostępnych na platformie MyCointainer znajduje się poniżej:

10 najlepszych projektów PoS i Masternode o najlepszych wynikach – podsumowanie pazdziernika 2020 r. 2

10 najlepiej zarabiających monet w tym miesiącu:

  1. Bitcoin PoS (BPS) + 127.08 %
  2. Vitae (VITAE) + 98.29 %
  3. Neutrino USD (USDN) + 69.76 %
  4. Social Send (SEND) + 43.14 %
  5. BlackCoin (BLK) + 38.36 %
  6. PinkCoin (PINK) + 29.95 %
  7. Energi (NRG) + 29.09 %
  8. Waves (WAVES) + 22.91 %
  9. ColossusXT (COLX) + 22.78 %
  10. LUXCoin (LUX) + 18.94 %

Pięć monet, które znalazły się tuż poza pierwszą dziesiątką to: Electra, SafeInsure, Reddcoin, Phore i Horizen.

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO