page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Seedify.fund to rewolucyjny program inkubatora blockchain i zdecentralizowany fundusz seed-stage, wspierany przez mechanizmy zaangażowania społeczności oparte na DAO

W Seedify.fund uczestnicy i członkowie społeczności, którzy angażują się w sukces projektów otrzymują tokeny nagród z wybranych projektów, tworząc mechanizm funduszu początkowego DeFi.

Seedify.fund rozdaje  łączną pulę 2 000 000 $ tokenów SFUND swoim członkom społeczności. Porozmawiaj z botem Telegram, wykonuj łatwe zadania społecznościowe i prześlij swoje dane botowi, aby otrzymać nagrody.

Pierwszych 10 000 uczestników otrzyma 100$ SFUND, a kolejne 20 000 uczestników otrzyma po 50 $SFUND każdy!

 

Przewodnik krok po kroku:

  1. Porozmawiaj z tym botem Telegram .
  2. Dołącz do ich grupy i kanału Telegram .
  3. Śledź ich na Twitterze i prześlij dalej tego tweeta airdrop .
  4. Śledź ich na Medium .
  5. Prześlij swoje dane do bota.
  6. Wpisz swój adres e-mail
  7. Wprowadzanie portfela kompatybilnego z ERC-20 (ETH)
  8. Więcej informacji o zrzutach znajdziesz w tym artykule na Medium .

Oprócz tokenów SFUND o wartości 1.000.000 $ przydzielonych do tego pierwszego programu Airdrop, będą inne programy nagród i programy społecznościowe, dopóki nie rozprowadzą łącznie tokenów SFUND o wartości 7.000.000 $.

Śledząc ich Twitter i telegram, będziesz mógł zarobić jeszcze więcej tokenów, zanim Seedify.fund zostanie wypuszczony na rynek, aby dowiedzieć się więcej o nadchodzących nagrodach dla społeczności.

 

Życzymy dużych nagród !

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Mati

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 1 OCENA: 5]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO