page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

O kraniku Horizen (ZEN)pisaliśmy na łamach naszej strony już wielokrotnie. Faucet systematycznie wprowadza nowe udoskonalenia, dziś program rekomendacyjny i nie tylko…

W ostatnim czasie została również wprowadzona opcja stakowania na platformie.

Do 3x premii za kran Horizen! Możliwość stakowania zarobków!

Nadmieniamy, że jest to oryginalny produkt projektu Horizen.

By dowiedzieć się więcej o kraniku ZEN – kliknij TUTAJ

Obejrzyj wideo

 

➡️ KRANIK ZEN

 

Horizen Lures instytucjonalne oferty produktów z najnowszymi aktualizacjami sieci

Zespół Horizen ogłosił dwie nowe aktualizacje swojego ekosystemu. Pierwsza to funkcja Stakowania pod jednym adresem z alternatywnymi adresami wypłat, a druga to nowe narzędzie do weryfikacji stawek. Oczekuje się, że oba dodatki stworzą nowe możliwości dla instytucjonalnej oferty produktów, a także zwiększą użyteczność dla operatorów Super Node.

Funkcja Single Address Staking pozwoli na umieszczenie wielu postawionych kwot z różnych węzłów w jednym adresie ZEN. Eliminuje to potrzebę posiadania różnych adresów dla każdego węzła. Zamiast tego, tylko jeden adres stawki może obsłużyć wypłatę do pięciu adresów ZEN. Według Horizen znacznie zmniejszy to zarządzanie wymagane podczas obsługi wielu węzłów.

Użytkownicy obsługujący wiele węzłów mogą konfigurować adres docelowy wypłat; w konsekwencji, eliminacja konieczności wycofywania partii z indywidualnie ustalonych adresów. Oczekuje się, że posunięcie do wdrożenia pojedynczego adresu w stosie poprawi również wydajność portfela, ponieważ całkowita liczba transakcji zostanie zmniejszona.

Z drugiej strony narzędzie do weryfikacji stawek umożliwia posiadaczom super węzłów udowodnienie własności przejrzystego adresu stawki. Co ciekawe, jest to teraz wymóg dla tyczenia pojedynczego adresu.

 

Miłego zbierania i stakowania ZEN

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Mati

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 2 OCENA: 5]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO