page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy, że wypłaty w YieldNodes zostały wypłacone zgodnie z harmonogramem – jak zawsze 🙂

Prawdopodobnie nie jest zaskoczeniem dla ich długoletnich członków, że wprowadzili nową opcję wypłaty: Sapphire.

Kontynuując oddzielenie wizję decenomii od Bitcoin, musieli zaoferować alternatywny wybór dla wypłat, a był to Sapphire, ponieważ nie muszą go wymieniać przed dokonaniem wypłat.

Z tego powodu zdecydowanie zalecają, aby członkowie dokonali co najmniej jednej wypłaty za pośrednictwem Sapphire (SAPP), nawet jeśli naprawdę lubisz wypłaty BTC, ponieważ dobrze będzie, gdybyś dowiedział się nieco więcej o ich głównej monecie i poeksperymentował z nią.

Projekty Masternode dla laików, czyli YieldNodes

Przekonasz się, że wartość rynkowa jest taka sama (potencjalnie wyższa), ale możesz z nią zrobić o wiele więcej:

  • wymień go na Bitcoina lub Fiata na giełdach (jeśli musisz 😉
  • postaw masternode(nie trzeba mieć 200 000 SAPP) np.: na ihostmn.com
  • wymień go na kupony na zakup towarów na sappshopping.com

Szafir stracił bardzo niewiele na wartości podczas obecnego krachu na rynku (DUŻO mniej niż Bitcoin), co czyni go przyjemnym aktywem utrzymującym wartość na nadchodzące miesiące i potencjalnie świetnym kandydatem na duże zyski podczas następnego “rozbiegu” 😉

Ostatecznie decyzja o wypłatach za pośrednictwem Sapphire lub Bitcoin pozostaje Twoją decyzją , ale uważamy, że uczestnicy powinni uczyć się i eksperymentować, a także dywersyfikować swoje aktywa.

Z pewnością lepiej zrozumiesz SAPP, trzymając niektóre z nich, wysyłając je i odbierając i/lub poddając je masternodowi i mnożąc… to fascynujący proces i świetny sposób na wspieranie tego, co starają się osiągnąć 🙂

Nowe zyski z Masternodów zostały przyznane w Yieldnodes – maj 2021 r.

Iść naprzód:

  • Mają więcej integracji monet i projektów dołączających do Decenomii – https://explorer.decenomy.net/.
  • Ich monety będą wspierać inteligentne kontrakty w aktualizacjach łańcucha (to duże!)
  • Decenomy PLC zostało zarejestrowane na Malcie, a zespoły w końcu spotkają się po miesiącach i miesiącach pracy na odległość!

Osobiście nie mogę się doczekać ponownego spotkania z Ursem… , wypatrujcie zdjęć nowych biur w lipcu!

Oczywiście to tylko wierzchołek góry lodowej – dzieje się o wiele więcej, a Ty będziesz mógł być na bieżąco, gdy tylko ich scentralizowany serwer wiadomości będzie gotowy, aby zapewnić centralne centrum informacji.

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

[crypto-donation-box]

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO