page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Altbet  to rewolucyjna internetowa platforma wzajemnych zakładów oparta na oryginalnej kryptowalucie (ABET), która umożliwia obstawianie ulubionych sektorów bukmacherskich za pomocą monety Altbet (ABET), a co za tym idzie, szybkiego pomnażania bogactwa kryptowaluty.

NEWS: BitGreen, Divi, Pivx, Cosmos, Altbet, Energi, Zcoin, Phore, Sinovate, Wagerr. Czy wiesz, że możesz zarobić do 87,5% z zarobków kasyna gry Altbet?

W tym roku zoptymalizowano platformę Altbet. Najważniejsze nowości obejmują nowy panel wsparcia, usprawniony proces rejestracji, przeprojektowanie gry w pokera oraz inne ulepszenia gier Dice, Lotto, Coin-Flip i Crash. Ogólnie rzecz biorąc, priorytetem jest doświadczenie użytkownika, aby zapewnić łatwą nawigację od rejestracji do grania w gry.

Altbet – zarabiaj darmowe ABET i pomnażaj je w grach 2

Jeśli chodzi o gry, Altbet oferuje obecnie osiem sprawdzonych, niestandardowych gier, oprócz regularnych bonusów, zrzutów, wydarzeń i turniejów. Te gry to poker , kości , coinflip , ruletka , lotto , slots i crash .

Zespół Altbet utrzymał najwyższą pozycję w swoich staraniach o nagradzanie lojalnych członków społeczności. Program partnerski został ulepszony pozwalając członkom zarabiać, gdy zapraszają nowych użytkowników.

Ten nowy program partnerski wielopoziomowy pozwala zarobić do 87,5% z ich zarobków z kasyna, więc nie zapomnij o tym!

Codzienni użytkownicy mają szansę wygrać do 100 ABET w 5-dniowej funkcji  „skrzyni” .

abet skrzynie

Użytkownik musi jedynie zarejestrować się i codziennie odwiedzać platformę.Sposób na nagrodzenie tych, którzy odwiedzają ich codziennie, po prostu odbierz swoją nagrodę i wróć następnego dnia po większą.

 

Zacznij zdobywać darmowe ABET

 

UWAGA: Najlepiej zarejestrować się przez Discord i dopiero potwierdzić maila.Obsługiwane skrzynki email: gmail.com, yahoo.com, yahoo.co.uk, hotmail.com, hotmail.co.uk, icloud.com, gmx.com, aol.com. W przypadku braku możliwości potwierdzenia maila proszę odesłać na ten sam mail, z którego przyszedł kod weryfikacyjny o problemie z potwierdzeniem rejestracji konta, gdzie podajemy nazwę użytkownika na który rejestrowaliśmy konto.

Altbet jest do kupienia na giełdach:  Graviex, Stex i Birake.

 

Jesteśmy dumni ze zdrowego wzrostu ceny w ABET w ostatnich tygodniach.

Masternode Ranking ostatni tydzień – 01 marca 2020 do 08 marca 2020

Jesteśmy dumni ze zdrowego wzrostu ceny w ABET w ostatnich tygodniach.

Przyjdź sprawdzić najskuteczniejsze masternodes tym tygodniu: https://masternodecap.com/rank/week/exclude

 

Miłego tyczenia i dużych wygranych na platformie Altbet!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 2 OCENA: 5]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO