page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Zwykle za każdym razem, gdy ktoś potrzebuje dodatkowego źródła dochodu, standardową propozycją jest „znalezienie pracy w niepełnym wymiarze godzin”. Ale potrzebujemy zmierzyć się z rzeczywistością, większość z nas nie ma czasu ani energii na pracę przez 8 godzin dziennie, a następnie przeznaczyć te dodatkowe godziny na inną pracę. Spójrzmy prawdzie w oczy, czas jest najcenniejszym zasobem, jaki wszyscy mamy, ponieważ jest skończony.

Nie chcemy tracić czasu, dlatego potrzebujemy pomysłów na pasywny dochód, sposobów zarabiania pieniędzy przy bardzo niewielkiej inwestycji czasu i minimalnym wysiłku. Damy ci propozycje na najbardziej atrakcyjne pomysły na dochód pasywny, te, w których wysiłek założenia lub stworzenia czegoś jest minimalny i nie będziesz marnować swojego cennego czasu.

Idee pasywnego dochodu, które nie są tak naprawdę prawdziwym dochodem pasywnym. W książce metoda prawdziwego dochodu pasywnego jest czymś, co nie wymaga dużego przygotowania umiejętności, aby ją zrealizować.

Oczywiście możesz być pisarzem, napisać książkę, a następnie rozpowszechniać ją online, możesz być twórcą wideo i robić filmy na YouTube lub możesz sprzedawać własne produkty w Internecie, ale moim zdaniem to tylko półpasywny dochód, czas przygotowania, tj. czas poświęcony na tworzenie treści może być zbyt długi dla większości ludzi.

Bycie YouTuberem, streamerem, przedsiębiorcą lub twórcą treści jest bardziej jak praca niż cokolwiek innego.

Kolejnym półpasywnym źródłem dochodu jest inwestycja w nieruchomości.

Nie tylko potrzebujesz zwykle bardzo dużych kwot pieniędzy, aby kupić nieruchomość, ale jest to również kwestia właściwego zarządzania i utrzymania jej dobrej wydajności.

Charakterystyka prawdziwego dochodu pasywnego:

  • Wymaga jedynie minimalnego nakładu pracy – im mniej czasu zużywa, tym lepiej.
  • Minimalne wymagania dotyczące umiejętności – nie trzeba być dobrym programistą, pisarzem, artystą, twórcą treści.
  • Nie musisz być szalenie bogatym, aby skorzystać.
  • Jest dostępny dla wszystkich – bez ukrytych wymagań.

Standardowe pomysły na dochód pasywny

  1. Dywidenda z akcji

To dobry sposób na zarabianie z pasywnego dochodu. Będziesz jednak musiał przeprowadzić wiele badań, aby znaleźć dobre akcje i zainwestować solidną sumę pieniędzy, aby otrzymać duże dywidendy. Jeśli jesteś zgodny ze swoją inwestycją, możesz z czasem zbudować duży portfel akcji, a strumień pasywnego dochodu stanie się dość znaczącym źródłem Twoich pieniędzy. Możesz także wybrać inwestującą w platformę maklerską lub wynająć brokera we własnym zakresie.

  1. Pożyczanie pieniędzy

Istnieje wiele osób, które potrzebują pieniędzy, ale jednocześnie nie są w stanie uzyskać tradycyjnej pożyczki z różnych powodów. Dlatego pożyczanie pieniędzy bezpośrednio w trybie peer-to-peer może stać się opłacalnym systemem dochodów pasywnych. Posiadamy do dyspozycji dedykowane usługi zwanymi platformami pożyczkowymi – w których pożyczkodawcy mogą zazwyczaj uzyskać średnio około 5% zwrotu. Minusem jest fakt, że niektóre platformy kredytowe mogły nie wdrożyć odpowiednich mechanizmów zabezpieczających przed jej awarią. Możesz więc bardzo ostrożnie wybierać pożyczkobiorców, aby rozłożyć kwotę inwestycji, aby ograniczyć ryzyko pożyczkodawcy.

  1. Rachunki oszczędnościowe

Otwarcie rachunku oszczędnościowego banku jest prawdopodobnie najmniej wymagalną formą tradycyjnego dochodu pasywnego. Nie będziesz musiał dużo myśleć o swoich pieniądzach. Właśnie dostałeś się do wybranego banku, zdeponowałeś tam pieniądze i gotowe. Ten rodzaj dochodu pasywnego jest zwykle uważany za bezpieczny – przynajmniej tak długo, jak długo stan gospodarki w twoim kraju jest dobry. Dochód różni się w zależności od kraju ze względu na różne stopy procentowe. Jednak w większości przypadków nie zarobisz dużo, ale przynajmniej jest to lepsze niż trzymanie pieniędzy bezczynnie pod poduszką.

Pomysły na pasywne dochody oparte na kryptowalutach

  1. Trzymanie monet

Jeśli kupiłeś Bitcoin 10 lat temu za 100 USD dzisiaj, byłbyś milionerem. To jest fakt. Istnieje możliwość, że inne kryptowaluty będą również warte więcej w przyszłości. Mądrym pomysłem jest zakup szerokiej gamy obiecujących monet, poczekaj i zobacz, co się stanie.

  1. Zbieranie kryptowalut za pomocą kranów i Airdrops

Krany były popularnym sposobem na uzyskanie Bitcoin w ciągu dnia. Dzisiaj nie dostaniesz od nich dużej ilości Bitcoinów, ale nadal możesz znaleźć kraniki z altcoinami, które płacą całkiem dobrze. Zawsze istnieje szansa, że ​​ten konkretny altcoin wzrośnie. Minusem altcoinów jest fakt, że nie będziesz zarabiać od razu w momencie odbierania monet i aby otrzymać monety, konieczne są pewne wstępne działania.

Airdrops z drugiej ręki są znacznie lepszym sposobem na zarabianie kryptowaluty, zwykle programiści monet, giełda kryptowalut lub usługa organizuje wydarzenia promocyjne, w których mogą dystrybuować kryptowalutę. Aby otrzymywać monety, zwykle musisz się zarejestrować, udostępnić swój e-mail, polubić lub udostępnić niektóre treści, w skrócie wykonaj podstawowe zadanie, a za taką liczbę monet otrzymasz w większości przypadków dobrą ofertę.

  1. Dochód pasywny poprzez gromadzenie nagród z monet Proof of Stake

Wreszcie, moim zdaniem, stawianie monet PoS to początek nowej ery zarabiania pieniędzy.

Zarabianie ze  stabilnego dochodu pasywnego za pomocą monet Proof-of-Stake to świetny sposób na zarabianie pieniędzy. Jeszcze bardziej interesujące jest to, że nie ograniczasz się do stawiania jednej monety na raz. Również dzięki rozwojowi automatycznych platform stawek, takich jak –zobacz tutaj, każdy może stać się profesjonalistą. Dzięki tyczeniu w puli nie musisz tracić czasu na konserwację portfela lub aktualizację oprogramowania i nie musisz się martwić ciągłym dostępem do Internetu. Co więcej, jednocześnie stawiasz monety i generujesz zyski z Masternodes. Usługi obstawiania zapewniają znormalizowane i częstsze generowanie nagród kryptograficznych (dzięki efektowi obstawiania puli), co jest idealne do zmniejszania losowości obstawiania.

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 4 OCENA: 5]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO