page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

20 listopada 2019 r. Cena monet EDC pokazała swój najwyższy w historii poziom! Dlatego EDC Blockchain nadal osiąga nowe szczyty, a obecne stawki wskazują na silny popyt.

Według światowego źródła Coinmarketcap, w ciągu jednego dnia cena monet EDC wzrosła o 18% w stosunku do dolara amerykańskiego i 20% w stosunku do Bitcoin, podczas gdy wolumeny handlowe przekroczyły 1 milion USD.

Wskaźniki monet EDC 20 listopada 2019 r. Źródło Coinmarketcap.com

Wskaźniki monet EDC 20 listopada 2019 r. Źródło: Coinmarketcap.com .

Analiza kursu wymiany monet EDC i trampolina dla wzrostu EDC Blockchain

Kapitalizacja Blockchain EDC przekroczyła 35 milionów dolarów, dzięki czemu moneta EDC natychmiast przesunęła się na 59 miejsce w światowym rankingu projektów blockchain!

„Top 100 monet według kapitalizacji rynkowej”, Coinmarketcap . EDC Blockchain

„Top 100 monet według kapitalizacji rynkowej”, Coinmarketcap .

Przypominamy, że obecnie przedstawiciele EDC Blockchain odwiedzają światowy szczyt Marvels , który odbywa się w Seulu. Jest poświęcony rozwojowi i regulacji branży blockchain, najnowszym innowacjom technologicznym i możliwościom zastosowania blockchain w różnych sektorach gospodarki.

Reakcja azjatyckich i przede wszystkim koreańskich społeczności kryptograficznych na prezentację EDC, negocjacji i okrągłych stołów dyskusyjnych po raz kolejny pokazuje trafność strategii rozwoju firmy!

Utwórz portfel EDC Blockchain >

EDC Blockchain Digest. Wyniki tygodnia

EDC Blockchain Digest. Wyniki tygodnia

Teraz zespół programistów EDC Blockchain powie Ci, jakie aktualizacje techniczne zostały wdrożone w ciągu ostatniego tygodnia. Jest to ciągła praca i aktualizacje wszystkich komponentów platformy, które pozwalają EDC Blockchain nadal poprawiać jego wydajność, dzięki czemu społeczność EDC szybko się rozwija.

Przedstawiamy obszary, na których programiści EDC skupili się w zeszłym tygodniu.

Aplikacje mobilne portfel EDC na Androida / iOS

Programiści EDC Blockchain testują funkcjonalność modułu, który generuje i pomaga odbierać kody kontrolne. Ta funkcja będzie przydatna dla przedsiębiorców, którzy chcą poszerzyć swoją grupę docelową za pomocą kampanii promocyjnych.

Ponadto opracowywany jest moduł do tworzenia anonimowych transakcji oraz funkcjonalność do otrzymywania i wyświetlania anonimowych transakcji. Uważają, że użytkownicy mają pełne prawo do zachowania anonimowości, ponieważ prywatność jest bardzo ważna! Dlatego programiści dodają anonimowy moduł transakcyjny do mobilnej wersji portfela. Nadawcy funduszy nie można zidentyfikować, jeśli używasz tego modułu.

Utwórz portfel EDC Blockchain >

Węzły blockchain i kryptowaluty EDC

Aby zapewnić użytkownikom wyższy poziom niezawodności i dostępności platformy w różnych częściach świata, eksperci techniczni EDC Blockchain wykonują złożone prace nad klastrowaniem i skalowaniem zaplecza platformy.

Dzięki temu programiści są w stanie zrównoważyć obciążenie części serwerowej platformy, co pozytywnie wpływa na ogólną wydajność łańcucha bloków EDC.

Przypomnijmy, że specjaliści IT stale optymalizują działanie węzłów kryptowaluty w sieci EDC Blockchain, co pozwala platformie na przeprowadzanie do 100 000 transakcji na sekundę przy średnim czasie potwierdzenia mniejszym niż 3 sekundy dla każdego nowego bloku. Dzięki tym stawkom EDC Blockchain jest jedną z najbardziej wydajnych platform na rynku!

Dołącz do globalnej społeczności EDC i odkryj świat bonusów blockchain!

 

Zobacz inne informacje o EDC Blockchain

 


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 1 OCENA: 5]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO