page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

565

Kryptowaluty rosną dziś. Każda osoba na całym świecie szuka bitcoinów lub innych monet kryptograficznych w wyszukiwarce Google. Wiele z nich jest przyciąganych ze względu na jego niestabilną naturę, a niektóre z nich są przyciągane ze względu na rewolucyjną technologię. Kryptowaluta, pochodna technologii blockchain, ma zastąpić istniejący sektor finansowy i płatniczy na całym świecie. Niezależnie od tego, czy jest to szum, czy technologia, ludzie chcieli używać, przechowywać i przenosić tę unikalną technologię.

Portfele kryptowalutowe zapewniają łatwy, bezpieczny i wygodny sposób przechowywania, dostępu i transferu monet / tokenów. Dzisiaj wiele portfeli kryptowalut przychodzi i odchodzi, ale tylko najlepsze wytrzymują próbę czasu. Krypto już tu zostanie, a jego solidne funkcje obejmują wszystkie inne aspekty technologii. Jednak w ostatnich latach świat był świadkiem wielu hacków kryptograficznych z giełd lub portfeli. Te straty nauczyły nas lekcji i uświadomiły bezpieczeństwo zasobów cyfrowych. Znalezienie idealnego portfela z kryptowalutą do przechowywania, dostępu i transferu jest bardzo trudne. Ale w tym artykule opowiemy o najlepszym portfelu kryptograficznym do bezpiecznego przechowywania zasobów cyfrowych.

Atomic Wallet 1

Atomic Wallet  to prosty i wygodny portfel kryptowalutowy, który pozwala każdemu bezpiecznie przechowywać swoje zasoby cyfrowe. Nazwa Atomic Wallet pochodzi od jego funkcji zwanej zamianą atomową. Jest to portfel wielowalutowy, który pozwala przechowywać ponad 300 różnych rodzajów kryptowalut. Warto zauważyć, że otrzymasz oddzielny klucz prywatny każdej monety, co gwarantuje, że tylko ty jesteś jedynym właścicielem zasobów cyfrowych przechowywanych w portfelu.

 

Atomic Wallet  umożliwia łatwe kupowanie monet kryptograficznych za pomocą karty kredytowej. Najlepsze jest to, że portfel Atomic współpracuje z firmą Simplex, która jest największą licencjonowaną firmą przetwarzającą karty w UE. To pozwala użytkownikom legalnie kupować kryptowaluty.

 

atomic Atomic Wallet 3

Porównanie portfela Atomic z innymi istniejącymi portfelami

 

Atomic Wallet  kontra portfel Exodus

Po pierwsze, chciałbym powiedzieć, że portfel Exodus obsługuje tylko wersję stacjonarną. Ogranicza to tylko do użytkownika pulpitu. Warto zauważyć, że nie jest to portfel open source, co oznacza, że ​​programiści mogą wstawiać do portfela złośliwy kod, co stwarza wysokie ryzyko dla przechowywanych w nim funduszy. Oprócz tego obsługuje tylko bardzo ograniczone monety. Jednak portfel Atomic jest dostępny w wersji stacjonarnej i mobilnej, co zapewnia wygodę. Jest to zdecentralizowany portfel, w którym otrzymasz klucz prywatny za każdą przechowywaną w nim monetę. Jest to portfel typu open source, co oznacza, że ​​nikt nie może przeniknąć do niego złośliwego kodu. Który przynosi zaufanie i przejrzystość.

Atomic wallet kontra Coinomi

Coinomi to popularny portfel kryptograficzny od lat, ale nadal nie jest idealny. Zarówno Atomic Wallet  , jak i Coinomi używają wyrażeń źródłowych do tworzenia kopii zapasowych portfela. Ale Atomic Wallet  bije Coinomi w zakresie obsługiwanych monet i zapewnia doskonałą prywatność i bezpieczeństwo przy każdej transakcji. W portfelu Atomic użytkownicy mogą dokonywać wymiany Atomic za pośrednictwem usług takich jak Changelly lub ShapeShift, aby przeprowadzać transakcje.

Atomic Wallet kontra Breadwallet

Breadwallet, to portfel kryptograficzny dostępny zarówno na platformy Android, jak i iOS. Jednak nie jest dostępna wersja na komputer. Atomic Wallet  bije Breadwallet  z wieloma obsługiwanymi przez siebie altcoinami. Wraz z tym Breadwallet potrzebuje czasu, aby całkowicie zsynchronizować się z sieciami przed wyświetleniem salda portfela. I oferuje ograniczone funkcje. Z drugiej strony, portfel Atomic zapewnia wbudowaną zamianę Atomic, zdecentralizowaną wymianę i opcję zakupu Crypto legalnie za pomocą karty kredytowej. Wszystkie te funkcje są dostępne w samym portfelu. Całkowity zsynchronizowanie Atomic Wallet  z siecią blockchain zajmuje bardzo mało czasu.

Atomic Wallet kontra portfel Cobo Wallet

Cobo to mobilny portfel kryptowalutowy, który pozwala przechowywać ograniczoną liczbę monet Crypto. Ale portfel Cobo nie jest oprogramowaniem typu open source, co rodzi pytania dotyczące jego działania. Tutaj nie otrzymasz prywatnych kluczy do monet przechowywanych w portfelach. I wykorzystuje scentralizowany proces sprawdzania poprawności w transakcjach portfela. W portfelu Atomic możesz przechowywać ponad 300 monet z osobnym kluczem prywatnym dla każdego portfela. Atomic Wallet zapewnia silne szyfrowanie i rozwiązanie pozbawione opieki, co gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa.

Oto kilka bardziej konkurencyjnych zalet portfela Atomic z innymi portfelami

Atomic Wallet 2

Zalety portfela Atomic:

  • zamiana atomowa umożliwia zamianę łańcuchów między parą BTC-LTC-QTUM
  • zapewnia realizację zleceń P2P w zamianie Atomic
  • pojedynczy portfel obsługujący ponad 300+ monet
  • wbudowana zdecentralizowana wymiana pozwala na wymianę aktywów za pośrednictwem Changelly lub Shapeshift,
  • jest potężny, prosty i przyjazny dla użytkownika jako portfel kryptowalutowy,
  • żadne twoje prywatne dane nie są przechowywane przez nikogo poza tobą,
  • pozwala na legalne kupowanie kryptowaluty za pomocą karty kredytowej za pośrednictwem licencjonowanej usługi przetwarzania kart w UE (Simplex).

Dowiedz się, jak kupić krypto w Atomic Wallet:

Wniosek

Ze wspomnianych wyżej porównań można łatwo stwierdzić, że portfel Atomic to najlepszy portfel do bezpiecznego przechowywania, dostępu i transferu ponad 300 monet. Nie przechowuje żadnych twoich prywatnych danych i jesteś jedynym właścicielem swoich monet, ponieważ masz prywatny klucz każdej monety. Funkcja wymiany i zdecentralizowanej wymiany Atomic zapewniana przez portfel Atomic pozwala użytkownikom wymieniać różne monety w aplikacji bez konieczności odwiedzania giełd zewnętrznych. Oszczędza to również użytkowników przed płaceniem niepotrzebnej prowizji za wymiany.

Airdrop Atomic Wallet – zgarnij 15 AWC

 

Zainstaluj aplikację  > LINK TUTAJ

,kliknij Airdrop w ustawieniach, wpisz kod promocyjny i odbierz 15 AWC!

Twój kod promocyjny: 18NHN1 lub18P36H

 

Życzymy dużych nagród i pozytywnych wrażeń korzystania z Atomic Wallet!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Piotr

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 3 OCENA: 5]

Warte uwagi


Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO