page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Chyba nic łatwiejszego…

Dzisiaj mamy wam do przedstawienia kilka nagród od platformy LBRY. Platforma bardzo podobna do YouTube, z tym że zbudowana na blockchain.

System wynagrodzeń został wznowiony kilka dni temu, a użytkownicy nie odpuszczają go na krok. Ten projekt działa już od trzech lat i ciągle wprowadza udoskonalenia i nowości na swoją platformę. Jest to zdecentralizowana platforma, która umożliwia twórcom publikację swojego contentu. Posiadają oni również swój własny token LBC i to właśnie w nim otrzymujemy wynagrodzenia. Wystarczy aby być aktywnym użytkownikiem, a wynagrodzenia same będą wpadać!

Aby zbierać wynagrodzenia na platformie, wystarczy pobrać aplikację – TUTAJ) i być aktywnym użytkownikiem.

Airdrop od LBRY

Kryptowalutę otrzymujemy między innymi, za oglądanie filmów, codzienne odwiedziny, wyświetlenia, ilość followersów i ile osób obserwujemy. Możemy również polecać platformę LBRY i otrzymać za to dodatkowe LBC.

Jednak przed tym wszystkim należy potwierdzić nasze konto poprzez email lub numer telefonu. W razie jakichkolwiek pytań możecie pisać do nas na facebooku.

Pobierz LBRY i zgarniaj nagrody >

Instrukcja LBRY

  1. Pobierz platformę LBRY z tego linku > POBIERZ
  2. Zweryfikuj swoje konto za pomocą email lub numeru telefonu
  3. Przejdź w zakładkę Rewards i zbieraj LBC za korzystanie z platrofmy
  4. Obserwuj nasz kanał na lbry.tv : https://lbry.tv/@cryptomining.com.pl:0

Instrukcja VIDEO

Jak poprawnie odebrać airdrop z LBRY!

 

Pamiętaj! Jedno konto na jednego użytkownika. Multikonta są zabronione, po wykryciu przez system są usuwane bezpowrotnie. Obecnie lbry.tv to chyba najlepsza alternatywna dla YouTube, który banuje kanały związane z tematyką kryptowalut.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Mati & Piotr

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 6 OCENA: 4.8]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO