page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

349

Basic Attention Token to nowy token dla branży reklamy cyfrowej stworzony przez założyciela Javascript. Płaci wydawcom za ich treść, a użytkownikom za uwagę, jednocześnie zapewniając reklamodawcom więcej w zamian za ich reklamy.

Basic Attention Token dzieli 70% przychodów z reklam użytkownikom. Wystarczy pobrać przeglądarkę Brave , włączyć „Brave Ads” w przeglądarce i otrzymywać powiadomienia o reklamach w celu uzyskania darmowych BAT podczas surfowania w Internecie. Możesz także zdobyć BAT, żądając losowych grantów na tokeny o wartości  25-40  BAT . Nowe granty na tokeny zwykle stają się dostępne co miesiąc.

Użytkownicy mogą ubiegać się o przyznanie tokenów raz na 30 dni według kolejności zgłoszeń. Możesz to zrobić,  pobierając Brave  i włączając „Brave Rewards”, aby kwalifikować się do ewentualnych dotacji na tokeny. Powiadomienie pojawi się na ikonie Nagród, gdy dotacja będzie dostępna. Zarabiaj także do 5 $ BAT za każde skierowanie. Basic Attention Token jest już wymieniony na  Coinmarketcap .

 

Przewodnik krok po kroku:

Zdobądź darmowe BAT podczas surfowania po Internecie (tylko komputery stacjonarne z systemami macOS, Windows i Linux):

 1. Pobierz i zainstaluj przeglądarkę Brave  na swoim komputerze. Brave Ads zostanie zintegrowany z aplikacjami na Androida i iOS w nadchodzących miesiącach.
 2. Uruchom przeglądarkę Brave i kliknij trójkątne logo BAT obok paska adresu.
 3. Pojawi się wyskakujące okienko, w którym włączasz nagrody, klikając „Dołącz do nagród”.
 4. Teraz przejdź do ustawień nagrody z wyskakującego okienka lub wpisując „brave://rewards/ i upewnij się, że przełącznik „Brave Ads” jest włączony.
 5. Od teraz będziesz otrzymywać oferty w formie powiadomień w czasie, który przeglądarka uzna za odpowiedni i nie zakłócający pracy.
 6. Wystarczy zaangażować się w te powiadomienia, przeglądać reklamy, a otrzymasz 70% udziału w przychodach z oglądanej reklamy, a Brave otrzyma tylko pozostałe 30%.
 7. Na zakończenie miesięcznego cyklu Brave Rewards możesz odebrać zgromadzone tokeny. BAT można przekazywać co miesiąc automatycznie do najczęściej odwiedzanych witryn lub przekazywać ulubionym twórcom treści lub znajomym. Wkrótce będzie można również korzystać z BAT dla treści premium, a także wymienić je na nagrody w świecie rzeczywistym, takie jak pobyty hotelowe, kupony restauracyjne i karty podarunkowe. Brave pracuje także nad opcją pozwalającą użytkownikom wycofać BAT z portfeli na użytek własny, przekształcając BAT w lokalną walutę fiducjarną za pośrednictwem partnerów giełdowych.
 8. Pamiętaj, że Brave Ads są ograniczone geograficznie do następujących krajów: USA, Wielka Brytania, Kanada, Niemcy.Francja, Polska. Więcej obszarów geograficznych będzie dostępnych wkrótce.

brave przeglądarka

Comiesięczne granty na tokeny dla użytkowników komputerów stacjonarnych:

 1. Pobierz Brave browser stąd.
 2. Uruchom przeglądarkę i włącz „Brave Rewards”. Kliknij ikonę BAT w interfejsie przeglądarki Brave. Jeśli dostępne są granty na tokeny, zobaczysz odpowiedni komunikat i możesz zacząć odbierać tokeny BAT, klikając „OK”.
 3. Następnie kliknij „Rewards Settings” i sfinalizuj zgłoszenie, klikając przycisk „Odbierz” i wykonując prostą układankę captcha.
 4. Nowe granty na tokeny zwykle stają się dostępne co miesiąc. Użytkownicy mogą ubiegać się o przyznanie tokenów raz na 30 dni według kolejności zgłoszeń. Powiadomienie pojawi się na ikonie Nagród, gdy będzie dostępna bezpłatna dotacja tokena.
 5. Jeśli masz problemy z ubieganiem się o darmowe tokeny, możesz zapoznać się z tym oficjalnym samouczkiem wideo na temat ubiegania się o darmowe granty BAT:

 

6. Tokeny nie są bezpośrednio wypłacalne, ale otrzymaną BAT można wykorzystać do przekazania napiwku komuś (dowolnemu przyjacielowi lub kreatorowi treści, który chciałbyś wesprzeć). Po wyrzuceniu żetony mogą zostać wycofane przez osobę.

 

Comiesięczne granty na tokeny dla użytkowników aplikacji na Androida / iOS (25 – 40 BAT):

 1. Pobierz przeglądarkę Brave na urządzenie z Androidem lub iOS.
 2. Przejdź do paska wyszukiwania w aplikacji Brave do przeglądarki i wpisz  chrome: // flags.
 3. Wyszukaj „Rewards” i kliknij przycisk „Default”, a następnie wybierz „Enabled”.
 4. Kliknij „Relaunch now”, a po zakończeniu pojawi się ikona BAT w interfejsie przeglądarki Brave.
 5. Teraz możesz wykonać te same kroki, jak wspomniano w kroku na pulpicie, aby kwalifikować się do otrzymania tokenów o wartości 25-40 tokenów BAT.
 6. Aby uzyskać więcej informacji, obejrzyj ten film:

 

Brave program polecający (do 5 USD w BAT za każdą instalację):

 

 1. Aby otrzymać własny link polecający, po prostu kliknij ten linki kliknij „Become a creator” z menu nawigacyjnego „Features -> Creators”, aby zarejestrować się jako wydawca.
 2. Będziesz zarabiać do 5 $ BAT za każde skierowanie, korzystając z własnego linku polecającego do pobrania.
 3. Nagrody za polecenie można wypłacać bezpośrednio do osobistego portfela Uphold.

Przeglądarka Brave – instrukcja VIDEO

Przewidywana wartość

10 $ +  5 $ za ref

Tokeny za uczestnictwo

40 BAT

Max. uczestnicy

Nieograniczony


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 5 OCENA: 5]

Warte uwagi


Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO