page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Pisaliśmy już o możliwościach pomnażania funduszy na Binance poprzez stały staking oraz Binance Launchpool. Dziś czas na opcje Elastyczne Oszczędności Binance…

Binance Elastyczne Oszczędności pozwalają na zarabianie odsetek z Twoich środków. Są bardzo proste w użyciu i jak sama nazwa wskazuje, oferują idealną elastyczność! Możesz wpłacić swoje fundusze, zarabiać odsetki i dokonać wypłaty w dowolnym momencie.

A więc, jeżeli trzymasz środki na Portfelu Spot, dlaczego by nie wpłacić ich na konto Elastycznych Oszczędności? Ponieważ masz ciągły dostęp do tych funduszy, jest to dobry sposób na to, aby Twoje środki pracowały, gdy nie robią tego nigdzie indziej.

Pamiętaj, że odsetki nie będą naliczane pierwszego dnia Twojej subskrypcji produktu Elastycznych Oszczędności. Zamiast tego, pierwsza płatność odsetek zostanie naliczona następnego dnia od momentu subskrybowania.

 

➡️ Binance

Zablokowane Oszczędności

Zablokowane Oszczędności oferują Tobie lepsze oprocentowanie, jednak mniejszą elastyczność funduszy. Różnica polega na tym, że w momencie subskrypcji musisz wybrać okres, przez jaki chcesz, aby Twoje środki akumulowały odsetki. Zazwyczaj przynosi to wyższe profity niż Binance Elastyczne Oszczędności, gdyż zarówno okres, jak i oprocentowanie są z góry ustalone.

Produkty Zablokowanych Oszczędności trwają od 7 do 90 dni. Tak więc jeżeli nie będziesz potrzebować swoich funduszy w innym miejscu przez dany okres, możesz je zablokować i zyskać większe APY.

Aktywności pożyczkowe

Aktywności pożyczkowe to specjalne wydarzenia, które od czasu do czasu pojawiają się w zakładce Aktywności. Zazwyczaj mają one ograniczoną podaż, także będziesz musiał się pośpieszyć, aby zdążyć je zasubskrybować. Te oferty zazwyczaj oferują jeszcze większe oprocentowanie, niż zablokowane oszczędności.

Praktycznie można powiedzieć, że produkty pożyczkowe są bardzo podobne do Zablokowanych Oszczędności. Jednak z racji tego, że są dostępne tylko od czasu do czasu, oferują większe nagrody, dlatego warto śledzić je na bieżąco!

Obserwuj ich zapowiedzi, aby zapewnić sobie miejsce!

 

Miłego stakingu i oszczędzania na Binance!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Piotr

[crypto-donation-box]

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO