page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Binance Launchpoologłosił, że 19-tym projektem kryptowalutowym, który będzie wspierać, będzie Alien Worlds. Posiadacze Binance Coin i BUSD będą mogli zdobywać tokeny TLM przez następne 30 dni, począwszy od 7 kwietnia.

Binance ogłosiło, że hodowla dla TLM rozpocznie się 7 kwietnia. Ogłoszono, że proces hodowli będzie trwał 30 dni, a token TLM zostanie wymieniony w strefie innowacji 13 kwietnia z TLM / BTC, TLM / USDT i TLM Parytety / BUSD.

 

BINANCE Launchpool

➡️ Binance

Co warto wiedzieć o Launchpool TLM

Binance, które do tej pory obsługuje 18 nowych projektów, rozprowadzi 150 milionów tokenów TLM w ramach Launchpool. TLM, którego całkowita podaż wynosi 10 miliardów, jest kompatybilna z Ethereum i Binance Smart Chain.

120 milionów z ustalonej puli nagród pochodzi z Binance Coin; 30 milionów z tego zostało zarezerwowane dla obstawiających na BUSD.

Binance Launchpool może otrzymać wsparcie w takich kwestiach, jak projekty związane z kryptowalutami, marketing i lista.

Alien-Worlds-Becoming-the-Leading-Blockchain-Game-of-the-Globe

Co to jest Alien Worlds i do czego służy?

Alien Worlds, pozwala ludziom rywalizować ze sobą, aby zdobywać NFT, podejmować różne wyzwania i wykonywać określone misje. Trilium (TLM) jest dystrybuowane jako nagroda dla użytkowników, którzy wezmą udział w tych grach.

TLM działają jak zachęty, dając więcej możliwości obstawiania i głosowania w organizacjach znanych jako Planet Decentralized Autonomous Organizations (Planet DAO). Posiadacze TLM mogą uczestniczyć w zarządzaniu, wybierając radnego na „planetach” w obcych światach.

Ponadto istnieje możliwość obstawiania za pomocą TLM, używania go jako waluty w grze i kupowania za jego pomocą NFT.

Według danych DappRadar w czasie pisania tego tekstu, Alien Worlds zajmuje drugie miejsce pod względem liczby użytkowników wśród aplikacji znanych jako „gra blockchain”.

 

Miłego stakingu na Binance!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Piotr

[crypto-donation-box]

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO