page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Launchpool Binance umożliwia użytkownikom wykorzystanie własnych tokenów do zdobywania (zarabiania) nowych monet za darmo.

Ilość zarabianych codziennie monet jest proporcjonalna do liczby tokenów włożonych do puli w stosunku do całkowitej ilości tokenów w danej puli.

Nowe tokeny możesz zdobywać łącznie przez 30 dni. Pierwsze 7 dni z tego okresu ma miejsce jeszcze przed umieszczeniem kryptowaluty na Binance.com, a po upływie tego wstępnego tygodnia będziesz w stanie handlować zebranymi tokenami.

Zarabiane tokeny są wysyłane do Ciebie codziennie. Możesz także dodawać i usuwać monety z odpowiedniej puli w dowolnym momencie, wedle własnego uznania.

Zasadniczo jesteś w stanie gromadzić nowe kryptowaluty, jeszcze przed (i po) ich gwarantowanym dodaniu na Binance.com, zupełnie za darmo. Brzmi nieźle, prawda?

Jednak co dalej? Masz już swoje tokeny i jesteś gotowy na zarabianie, ale jak zacząć? Poniżej zamieszczamy prosty poradnik wideo:

 

BINANCE Launchpool

➡️ Binance

 

Miłego stakingu na Binance!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Piotr

[crypto-donation-box]

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO