page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Do kogo zwracasz się po informacje o Bitcoinie? Wiele osób dokonało prognoz dotyczących ceny, jaką Bitcoin może osiągnąć do końca 2021 roku.

Pomyślałem, że przejrzę dla Ciebie kilka z tych „eksperckich” prognoz. Kluczem jest to, że nikt na pewno nie wie, dokąd zmierza cena Bitcoina, a wiele osób dokonujących prognoz kieruje swoje pieniądze w przeciwnym kierunku, do którego popychają masy.

Max Keizer jest prawdopodobnie jednym z największych promotorów Bitcoina w Internecie. Słynny stwierdził, że Bitcoin osiągnie poziom 220 000 do końca 2021 roku. Rzeczywistość uderzyła w Keizera dość mocno, gdy nadszedł koniec 2021 roku i był zmuszony powiedzieć, że miał na myśli koniec roku 2022, a nie 2021.

Być może najbardziej znanym predyktorem ceny Bitcoina jest słynny model „Stock-to-Flow” spopularyzowany przez Plan B. Model ten dość dokładnie przewidywał ceny Bitcoina, aż do tego roku. Kiedy zapytano Plan B, co mogłoby unieważnić jego model, odpowiedział, co następuje:

Cena Bitcoina zamknęła rok na poziomie 46 320 USD. To mniej niż połowa przewidywań modelu „Stock-to-Flow”.

Było wielu innych znanych i dobrze wykształconych „ekspertów”, którzy również mówili, że do końca roku Bitcoin zbliży się do ponad 100 000 USD. Wykształcony w MIT Jason Lowery oraz legendy finansów Tyler Winklevoss i Michael Saylor dołączyli do Planu B w tym szumie do 100 000 $ do końca roku 2021.

To nie byli tylko eksperci od Twittera. Szybkie wyszukiwanie ekspertów YouTube pokazuje również wiele nieudanych prognoz.

https://youtu.be/iUAYplXUkPI

 

Bądź ostrożny! Nie inwestuj w kryptowalutę w oparciu o przewidywania kogoś w Internecie. Ci ludzie niekoniecznie troszczą się o Ciebie i często mają ukryte motywy do publikowania treści, które dostarczają.

Aktualizacja Bitcoina (BTC)

Bitcoin w tym roku spadł do tej pory i nie osiągnął jeszcze magicznego poziomu 100 000 USD, tak wielu przewidywało, jednak prawda jest taka, że ​​w 2021 r. nadal przewyższał prawie wszystkie tradycyjne instrumenty finansowe.

Kryptowaluty okazały się najlepiej zyskującą klasą aktywów w 2021 roku. Wiele kryptowalut osiągnęło lepsze wyniki niż Bitcoin w 2021 roku.

Bitcoin istnieje najdłużej i ma największą płynność. Czy wysokie zyski, które zaobserwowaliśmy w SHIBA i Dogecoin, będą trwałe? Czy Twój bank kiedykolwiek oferował wehikuł inwestycyjny z 71% APR? Możesz szybko zobaczyć, dlaczego tak dużo pieniędzy trafia do kryptowalut.

Inwestowanie w Bitcoin i inne kryptowaluty ma pewne wady. Zmienność może być ogromnym czynnikiem, kiedy zdecydujesz się zainwestować. Jeśli nie radzisz sobie z korektami 20–85%, może to nie być pojazd inwestycyjny, który chcesz wybrać. Poniższy tweet zawiera listę korekt, które Bitcoin przeszedł w 2021 roku oraz niektóre przyczyny spadków.

Bitcoin i inne kryptowaluty stworzyły zupełnie nową generację milionerów, a nawet miliarderów. Każdy chce być następnym facetem, który zobaczy, jak ich krypto rośnie 10 000 razy. Prawda jest taka, że ​​wielu nigdy tego nie widzi. Niektórzy mają szczęście, ale większość ludzi sukcesu w kryptowalutach spędza dużo czasu na badaniu projektów i analizie pomp kryptowalut, w które ostrożnie zainwestują. Uważaj, za kim podążasz i nie daj się złapać w pułapkę FOMO monety lub projektu tylko po to, aby dywanik został wyciągnięty spod ciebie. Kryptowaluta jest jak Dziki Zachód. Będziesz potrzebować szybkiej ręki i bystrego oka, aby przetrwać tutaj.

 

Miłego tyczenia i trafnych decyzji!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

[crypto-donation-box]

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO