page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

83

Tyczenie jest jednym z najłatwiejszych i najbezpieczniejszych sposobów zarabiania pieniędzy za pomocą kryptowalut dla osób zarabiających pasywnie, początkujących i ekspertów od kryptowalut. To lukratywna inwestycja i alternatywa dla wydobywania kryptowalut.

 

Staking monet daje posiadaczom konkretnej monety możliwość udziału w procesie walidacji sieci blockchain i zdobycia nagrody za ich wysiłek. Proces ten jest podobny do uzyskiwania odsetek z rachunku oszczędnościowego banku.

Oto dlaczego powinieneś zacząć stawiać na kryptowaluty.

Jak cenna jest gra w kryptowaluty?

Jako inwestor zawsze ważne jest, aby najpierw zrozumieć podstawową koncepcję wybranej inwestycji, aby móc ocenić jej wartość i potencjalną rentowność na podstawie czasu i pieniędzy.

Wszystkie ekosystemy blockchain używają algorytmu konsensusu do sprawdzania poprawności transakcji poprzez wydobycie lub tyczenie. Sieci wydobywcze stosują konsensus Proof-of-Work (PoW), a sieci stosujące stosują konsensus Proof of Stake (PoS).

Stawianie jest bardziej skalowalną opcją w ekosystemie blockchain. Eliminuje to także potrzebę zakupu platform komputerowych (węzłów) o dużej mocy obliczeniowej, które są drogie, zużywają dużo energii i muszą być regularnie aktualizowane, ponieważ szybkość sieci wzrasta wraz z rozwojem sieci.

Masternode, zwany także portfelem kryptowalut, to węzeł lub komputer, który obsługuje pełną kopię całej sieci blockchain w czasie rzeczywistym i otrzymuje nagrody w postaci kryptowalut. Zwykle mają więcej monet i więcej mocy, aby uczestniczyć w sprawdzaniu poprawności transakcji i zarabiają więcej.

Aby proces tyczenia był sprawiedliwy, każdy staker dołącza do puli tyczenia, która wykorzystuje losowy proces selekcji, aby wybrać stakersów i wyborców.

Bitcoin i Ethereum używają konsensusu PoW, ale Ethereum chce migrować do konsensusu stawkowego, podczas gdy inni konsekwentni programiści przyjęli PoS głównie ze względu na wiele zalet. Niektóre popularne monety PoS to DASH, Cardano, TezosPIVX , Qtum , Stratis , Waves itp.

 

Jak zostać stakerem?

To bardzo łatwe. Możesz po prostu zacząć od portfela kryptograficznego i minimalnej liczby monet wymaganej do tego, aby być krupierem, która jest inna dla każdej sieci blockchain.

Ponieważ każdy portfel PoS jest kopią łańcucha bloków, tradycyjnie trzeba trzymać portfel dla każdej sieci blockchain. Dlatego stajesz się stakerem, gdy decydujesz się uczestniczyć w tyczeniu w różnych łańcuchach bloków.

Problemem wynikającym z pobierania wielu masternodów jest miejsce do przechowywania. Wynika to z faktu, że sieć blockchain prowadzi rejestr wszystkich transakcji, które pobierasz do swojego masternode. Aktualizuje się w miarę dodawania kolejnych transakcji do sieci blockchain. Wraz ze wzrostem sieci rośnie zapotrzebowanie na pamięć.

Drugi problem dotyczy wygody w zarządzaniu portfelem stawek. Może to być zadanie, szczególnie dla osób poszukujących pasywnego dochodu, a nie pełnego etatu.

Niektórzy programiści znaleźli sposoby na uproszczenie stawiania dla osób takich jak początkujący i pasywni inwestorzy, aby mogli osiągać zyski, a jednocześnie powoli wchodzić w zawiłości kryptowalut.

Jedną z takich aplikacji jest MyCointainer , który jest zasadniczo sklepem z kryptowalutami z dodatkowymi funkcjami i programami, które pozwolą ludziom zarabiać więcej, jednocześnie powoli ucząc się o kryptowalutach.

Rozpocznij bezproblemowe stawianie z MyCointainer

MyCointainer to jedna z najlepszych i wysoce zalecanych platform do stawiania kryptowalut dla początkujących. Tutaj znajdziesz ogromną kolekcję monet i masternodów do wyboru i zarządzania nimi z jednego pulpitu nawigacyjnego.

Prosty hosting PoS i Masternode rodem z Estonii, MyCointainer

Oto, w jaki sposób możesz wykorzystać jego wiele funkcji i programów, aby zarobić więcej i poszerzyć swoją wiedzę na temat kryptografii:

  1.    Informacje o tyczeniu monet

MyCointainer umożliwia przeglądanie listy różnych wytyczonych monet i ich właściwości, przy użyciu szeregu filtrów, które natychmiast informują o decyzjach dotyczących wyboru monet.

Obejmują one takie szczegóły, jak najpopularniejsze monety, roczne zwroty monet, procenty nagród i krótkie opisy monet. Procent zwrotów mówi Ci, które monety mają bardziej aktywnych użytkowników i pule zakładów.

Procent nagród pokazuje, ile możesz zarobić na swojej inwestycji, a opis informuje o Twojej decyzji przy wyborze monety z najsilniejszym przypadkiem użycia.

Moc łączenia, MyCointainer!

  1.       Prezenty, airdrop i darmowe monety

Ta funkcja wyświetla wszystkie dostępne bezpłatne monety, które możesz zarobić na prezentach, kampaniach promocyjnych monet i innych darmowych nagrodach. Tutaj możesz zapisać się, aby otrzymywać powiadomienia e-mail o nowych prezentach.

Członkowie mają również możliwość przesłania nowej zrzutki, którą chcieliby udostępnić społeczności, która jest następnie dodawana do list My Computer’s.

Ta funkcja pozwala ci wyhodować monety i możesz zdecydować, czy je zatrzymać, czy wykorzystać do dalszych zakładów.

  1.       Korzyści z super członkostwa

MyCointainer wykorzystuje swoją społeczność super członków do promowania decentralizacji i angażowania swoich członków w proces decyzyjny.

Super członkowie są subskrybentami opcji subskrypcji PLUS lub Max power. Super członkowie, którzy decydują się zostać ambasadorami MyCointainer, mogą podpisać prywatną umowę, która pozwala im zarabiać miesięczne wynagrodzenie.

Który pasuje ci najlepiej? Przegląd Planów Power MyCointainer

Członkostwo jest otwarte dla wszystkich graczy, zarówno nowych użytkowników, jak i tych, którzy rozpoczęli członkostwo na poziomie podstawowym. Daje im to dostęp do niektórych przywilejów stawiania, rabatów oraz możliwości wpływania na decyzje i zdobywania dodatkowych nagród.

  1.       Marketing partnerski

Jest to jeden z najbardziej pasywnych, ale lukratywnych sposobów zarabiania pieniędzy w Internecie i jest teraz dostępny dla kupujących kryptowaluty na MyCointainer.

Specjalny link polecający przyniesie Ci 20% zysku, zapraszając znajomych do gry na platformie. Jest to świetny sposób na uzupełnienie nagród monetarnych ze wszystkich innych programów.

  1.       Wygoda.

Stakerzy tradycyjnie muszą mieć jeden portfel na każdą monetę lub portfel wielokrotny, których używają do indywidualnego stawiania monet. Ta koncepcja może zająć trochę czasu, aby ją w pełni wykorzystać.

W MyCointainer możesz postawić, aż dziesięć monet, nie martwiąc się o zarządzanie portfelem, kupowanie kosztownego masternode lub naprawdę zrozumienie każdego skomplikowanego mechanizmu stawiania.

Możesz postawić i sprawić, by pieniądze pracowały dla Ciebie, podczas gdy będziesz eksplorować inne oferty motywowane, które dostarczą Ci informacji i przyniosą Ci większe zarobki.

MyCointainer – krótkie oprowadzenie po kopalni!

Wniosek

Stawianie jest bardziej opłacalne, gdy sieć jest bardziej aktywna. Pomysł został dobrze przyjęty przez społeczność kryptograficzną, ale świat zewnętrzny nadal pozostaje w większości spekulacyjny. Większość monet ma świetne przypadki użycia i są dość przystępne. To właściwy czas, aby zacząć stawiać kryptowaluty, a MyCointainer to idealne miejsce na jego rozpoczęcie.

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 1 OCENA: 5]

Warte uwagi


Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO