page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

No i trochę poszperane, potwierdzone i jest. Dla nas 100% pewniak do zgarnięcia darmowych 30$. Ale nie tylko przez 6 miesięcy będzie to automatycznie pomnożone w puli Cake

Zarejestruj się i dostań bonus

program polecający cake defi 2

Zapisz się z bonusem

Kiedy zarejestrujesz się na koncie Pool by Cake i dokonasz pierwszego depozytu, otrzymasz premię w wysokości 20 $ w DFI. Ten bonus zostanie zablokowany na 180 dni w programie stack i automatycznie przyniesie zwroty ze stakingu w tym czasie.

logo-defi-blockchain

Jeśli użyjesz kodu polecającego, zarówno Ty, jak i Twój polecający otrzymacie dodatkowe 10 USD wartości DFI, które również zostaną zablokowane i postawione w programie stack.

 

LINK DO AIRDROPU

STAKECUBE

Polecający

Gdy kogoś poleciłeś i użyje Twojego kodu polecającego podczas rejestracji i dokona wpłaty, otrzymasz DFI o wartości 10 USD.

Zarabiaj więcej, pomagając innym zarabiać razem z Tobą.

Zdobądź 50% premii za polecenie, gdy Ty i Twoi znajomi zdobędziecie najlepsze elementy rynku finansowego. W końcu wspólne obstawianie jest przyjemniejsze niż samotne.

Zarejestruj się teraz i zacznij zarabiać

program polecający cake defi

 

DeFi dostępne dla każdego

Cake to platforma, która daje Ci kontrolę nad swoimi finansami, tworząc przepływ gotówki i wykorzystując potencjał zdecentralizowanych finansów.

cake rejestracja firmy

Firma Cake została założona na początku 2019 roku przez dr Juliana Hosp i U-Zyn Chua w celu rozwiązania głównych problemów finansowych w życiu ludzi.

Zespół

Zespół Cake Defi

Cake oferuje szereg produktów DeFi, podcastów i filmów edukacyjnych, których możesz użyć, aby osiągnąć wolność finansową. Jest to produkt https://defichain.com/.

cake partner Defi

 

Jakie możliwości daje nam jeszcze Cakedefi

Uruchom masternody i zdobywaj nagrody za obstawianie w czasie rzeczywistym.

Dołącz do w pełni przezroczystych pul masternodów, aby uzyskać dochody z obstawiania do 37% w czasie rzeczywistym, bez konieczności samodzielnego uruchamiania węzłów.

Uruchom masternody i zdobywaj nagrody za obstawianie w czasie rzeczywistym Cake Defi

* RRSO nie zawiera opłat. Pokazany zwrot to procent, który otrzymasz.

Nowe usługi Lapis

Gwarantowane zwroty. Potencjalny bonus.

Nowe usługi Lapis cake defi

Podstawowa RRSO jest teraz gwarantowana. Uzyskaj zwrot premii, gdy cena rodzimej monety wzrośnie w partii.

 

Zarejestruj się teraz i zacznij zarabiać

 

Liquidity Mining

Wydobywanie monet stało się łatwiejsze dzięki wspólnym pulom wydobywania.

Liquidity Mining cake defi

Wpłać swoje ulubione monety do wspólnych pul wydobywczych i wydobywaj popularne pary monet, aby uzyskać wysokie nagrody i minimalne opłaty.

 

Życzymy dużych nagród oraz przyjemnych wrażeń z korzystania z CakeDefi!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Mati

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 4 OCENA: 5]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO