page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

Gospodarka, w której wolność finansowa nie wiąże się z ceną. Gdzie interesy ludzi są na pierwszym miejscu. Gdzie etyczne zachowanie jest podstawą i gdzie każdy – a mamy na myśli wszystkich – ma szansę odnieść sukces finansowy. Przy odrobinie człowieczeństwa i uczciwości oraz sile cyfrowej waluty, która jest tak silna, jak jest dostępna, wprowadzamy dziś nową ekonomię.

Celsius z dumą oferuje platformę wyselekcjonowanych usług, które zostały porzucone przez duże banki – takie jak uczciwe odsetki, zerowe opłaty i błyskawiczne transakcje. Ich celem jest zrewolucjonizowanie branży finansowej, jeden zadowolony użytkownik na raz i wprowadzenie wolności finansowej za pośrednictwem kryptowalut.

KOD DO REJESTRACJI W CELSIUS NETWORK – 1235657a5d

Statystyki platformy Celsius

Statystyki platformy Celsius

Dlaczego warto ufać Celsius

 

Firma Celsius została założona w 2017 roku z misją wykorzystania technologii blockchain w celu zapewnienia bezprecedensowej wolności finansowej, możliwości ekonomicznych i równości dochodów dla 99% osób. Zbyt długo wielkie banki i instytucje finansowe unikały zachłannych, nieetycznych i ryzykownych zachowań. Czas zastąpić nasze obecne systemy finansowe nowym modelem, który zawsze działa tylko w najlepszym interesie społeczności.

Platforma Celsius zapewnia członkom wyselekcjonowane usługi niedostępne za pośrednictwem tradycyjnych instytucji. Ich celem jest pełnienie roli katalizatora zakłóceń finansowych na skalę globalną, oferując usługi, które przyciągną kolejne 100 milionów ludzi do kryptowalut.

Licencje i przepisy prawne Celsius

Celsius bardzo poważnie traktuje zgodność. Mamy solidny program AML z doświadczonym zespołem doświadczonych specjalistów w zakresie AML, którzy są certyfikowanymi specjalistami ds. Przeciwdziałania praniu pieniędzy (ACAMS). Działamy na podstawie opinii prawnych kilku światowych kancelarii prawnych.

Licencje i przepisy prawne Celsius

https://find-and-update.company-information.service.gov.uk/company/11198050

https://icis.corp.delaware.gov/Ecorp/EntitySearch/NameSearch.aspx

https://www.fincen.gov/msb-registrant-search

https://www.sec.gov/cgi-bin/browse-edgar?CIK=0001739052&action=getcompany

 

Celsius Network 2

Celsius bezpieczeństwo

Ich najwyższym priorytetem jestdbanie o bezpieczeństwo Twoich aktywówNajwyżsi liderzy w dziedzinie bezpieczeństwa i cyberobrony idą naprzód i chronią społeczność zorientowaną na misje:

 • Globalna grupa multidyscyplinarna
 • Kryptografia i innowatorzy kryptowalut
 • Cyber ​​Intelligence i eksperci reagowania na incydenty
 • Celsius łączy w sobie najlepsze talenty cyberobrony z unikalnymi i sprawdzonymi technologiami, takimi jak MPC (Multi Party Computation), aby zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa i ochrony zasobów.

Kluczowe elementy bezpieczeństwa:

Kluczowe elementy bezpieczeństwa

Dowiedz się więcej, obejrzyj AMA w zakresie bezpieczeństwa

 

Kluczowe kwestie dotyczące bezpieczeństwa konta i aktywów Celsius:

 • Aktywuj uwierzytelnianie dwuskładnikowe w aplikacji mobilnej Celsius
 • Umieść na białej liście adresy wypłat kryptowalut w aplikacji
 • Aktywuj tryb HODL
 • Chroń swoje osobiste e-maile i konta przed atakami typu SIM SWAP – korzystaj z uwierzytelniania dwuskładnikowego innego niż SMS – na przykład aplikacja Google Authenticator

 

Celsius partnerships

Celsius partnerships

Celsius partnerships 2

Celsius Network oferuje pożyczki gotówkowe z oprocentowaniem 1%, przewyższając 100 000 aktywnych użytkowników wśród COVID-19

Na początku tego roku firma Celsius ogłosiła, że ​​osiągnęła rentowność w wyniku zawirowań rynkowych zarówno w tradycyjnym, jak i opartym na blockchainie sektorze finansowym.

LONDYN , 20 maja 2020 r. / PRNewswire / –  Celsius Network ( https://celsius.network/ ), wiodąca w branży platforma kryptowalut do zarabiania na odsetkach, ogłasza dziś, że oferuje pożyczkobiorcom pożyczki w USD i stablecoin pod zastaw ich aktywów kryptowalutowych po zaledwie 1% RRSO w ramach akcji pomocy związanej z COVID-19. Oprócz oferowania najniższych w branży stawek za pożyczki zabezpieczone kryptowalutami, Celsius ogłosił również rekordowy wzrost, przekraczający ponad 100000 aktywnych użytkowników od momentu uruchomienia w połowie 2018 roku.

Celsius przypisuje swój niedawny wykładniczy wzrost liczby nowych użytkowników swojemu modelowi biznesowemu zorientowanemu na konsumenta i zdolności dostosowywania się do nieprzewidywalnych warunków rynkowych, co czyni go idealnym miejscem dla HODLerów do bezpiecznego zarabiania, pożyczania i płacenia swoimi zasobami cyfrowymi za pośrednictwem dowolnego rodzaju środków finansowych. Po osiągnięciu rentowności na początku tego roku, w środku wybuchu epidemii COVID-19, Celsius obniżył minimalne kwoty pożyczek, aby lepiej służyć swojej społeczności, i nadal modyfikuje swoje usługi, aby zaspokoić potrzeby ponad 100 000 użytkowników na całym świecie.

Celsius Network

Pożyczkobiorcy mogą skorzystać z pożyczki Celsius Network z oprocentowaniem 1%, składając wniosek o pożyczkę na 12 miesięcy w USD lub stablecoin na kwotę 1000 USD lub więcej za pośrednictwem aplikacji mobilnej Celsius przy wartości LTV 25%. Kwalifikowani pożyczkobiorcy mogą zapoznać się z dodatkowymi warunkami na stronie internetowej Celsius. Celsius oferuje różne korzyści dla pożyczkobiorców, w tym brak sprawdzania zdolności kredytowej, brak opłat za rozpoczęcie działalności lub kar, kompleksowe opcje i elastyczne warunki oraz znaczące rabaty dla posiadaczy natywnego tokena w aplikacji, CEL.

„Naszą misją zawsze było działanie w najlepszym interesie ludzi. Oferowanie bezprecedensowych stawek w tych bezprecedensowych czasach to tylko ostatnie z naszych wysiłków na rzecz wsparcia społeczności w następstwie COVID-19” – powiedział Alex Mashinsky , dyrektor generalny Celsius. „Zdobycie pierwszych 50 000 HODLerów zajęło nam 18 miesięcy, a kolejne 50 000 zajęło nam tylko 6 miesięcy. Wszyscy oni mogą dziś uzyskać zgodę na pożyczkę gotówkową w wysokości 1% w aplikacji Celsius i zapłacić zaledwie 10 USD odsetek za 1000 USD pożyczki.”

Inne ostatnie kamienie milowe dla Celsjusza obejmują:

 • 12 milionów dolarów spłaty odsetek, oszałamiający wzrost o 54% z zaledwie 5 milionów dolarów w dniu 11/12/19
 • 8,2 miliarda dolarów pożyczek na monety w dzisiejszych cenach BTC od rozpoczęcia operacji pożyczkowych w lipcu 2018 roku , wzrost o 31% z 4,25 miliarda dolarów w dniu 11/12/19
 • 730 mln USD w postaci depozytów klientów i zabezpieczeń z zarządzanych pożyczek, wzrost o 38% z 450 mln USD aktywów na dzień 11/12/19
 • 101 000 użytkowników na całym świecie, co oznacza wzrost o 100% w porównaniu z 50 000 użytkowników w dniu 11/12/19

O Celsius Network

Celsius Network odpowiada na potrzeby finansowe dzisiejszych konsumentów na całym świecie, oferując wysokie odsetki i tanie pożyczki dostępne za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Zbudowany na przekonaniu, że usługi finansowe powinny robić tylko to, co leży w najlepszym interesie społeczności deponentów, Celsius jest platformą rynkową opartą na Blockchain, w której członkostwo zapewnia dostęp do wyselekcjonowanych usług finansowych, które nie są dostępne za pośrednictwem tradycyjnych instytucji finansowych. Aby uzyskać dodatkowe informacje, odwiedź www.celsius.network

ŹRÓDŁO Celsius Network

Celsius Network logo

Token Celsjusza CEL jest jednym z najlepszych tokenów na rynku , który wzrósł o 4000% w ciągu ostatniego roku. Jeśli zdecydowałeś się zarabiać w CEL przez Celsjus, wypadłeś lepiej niż jakikolwiek DeFi.

 

A na koniec nasz mały wideo-poradnik jak zacząć w Celsius Network

Wrzucamy darmowego EOS’a do Celsiusa!

Linki i ważne informacje > CELSIUS

➡️ POBIERZ APLIKACJĘ – https://celsius.network/download-app/

➡️ PIPEFLARE

➡️ KOD DO REJESTRACJI W CELSIUS NETWORK – 1235657a5d (bez kodu nie dostaniecie bonusu)

➡️ !!! WAŻNE – KOD WPISUJEMY PRZED DEPOZYTEM !!!

➡️ START – depozyt większy od 10$ – dostaniemy 10$

➡️ GOLD20 – przy depozycie 200$ i więcej zgarniacie w sumie 40$

➡️ Bonus otrzymamy po 30 dniach od wpłaty depozytu, który na koncie należy trzymać przez minimum 30 dni.

 

Życzymy dużych nagród i pozytywnych wrażeń korzystania z Celsius!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Mati

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 1 OCENA: 5]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO