page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Witamy w marcowym podsumowaniu! W tym miesiącu gwiazdą programu jest Nexo Card – Twój pomost pomiędzy kryptowalutami, a życiem codziennym.

Nie możesz obejrzeć filmu? Sprawdź transkrypcję poniżej, aby nadrobić zaległości w swoim czasie 👇.

Podsumowanie trybu kredytowego i debetowego

Na początek przypomnijmy, co sprawia, że ​​karta Nexo jest wyjątkowa.

Mitko : „ Karta Nexo to pierwszy produkt oferujący tryb kredytowy i debetowy zapewniający pełną elastyczność podczas wydawania pieniędzy. W trybie kredytowym pożyczasz pod aktywa, których nie chcesz sprzedawać, np. Bitcoin, aby zarezerwować wycieczkę, kupić laptopa lub sfinansować inne pozycje na liście zakupów. W ten sposób nie tylko przechowujesz swoje zasoby cyfrowe, ale także otrzymujesz do 2% zwrotu gotówki z kryptowalut podczas wydawania. ”

Mitko : „ Jeśli zdecydujesz, że nadszedł czas, aby wydać swoje kryptowaluty, tryb debetowy pozwala ci to zrobić. Możesz dokonywać małych i dużych zakupów, korzystając ze wszystkich aktywów na swoim koncie, w tym monet stabilnych. Ponieważ nie ma możliwości przenoszenia środków do oddzielnych portfeli, w jednej chwili będziesz zarabiać odsetki od swoich zasobów cyfrowych, a w drugiej wydawać je, bez dodatkowego wysiłku. W zależności od zakupu możesz przełączać się między tymi dwoma trybami tak często, jak chcesz. Przejdźmy teraz do pierwszego uaktualnienia, które sprawi, że korzystanie z karty Nexo Card będzie jeszcze lepsze. ”

Teraz, gdy znasz już podstawy obu trybów, czas zacząć od pierwszej aktualizacji.

Priorytet wydatków w trybie debetowym

Ten ma na celu jeszcze lepsze korzystanie z trybu debetowego.

Mitko : „ Możesz teraz łatwo zarządzać zasobami używanymi do zakupów w trybie debetowym i kolejnością ich wydatków, aby mieć pewność, że zawsze masz kontrolę. Dlaczego to jest ważne? Załóżmy, że nie chcesz używać Bitcoinów na zakup swojego nowego laptopa, ale zamiast tego zapłacisz monetami typu stablecoin .

Mitko : „ Aby to zrobić, przejdź do zakładki Karta w aplikacji Nexo. Stuknij Tryb karty i wybierz Tryb debetowy. Wybierz ikonę nad listą i wyłącz zasoby, których nie chcesz wydawać. Możesz także zmienić priorytet wydatków swoich zasobów za pomocą prostego przeciągania i upuszczania. I tak łatwo jest HODLować swoje Bitcoiny zamiast wydawać je w trybie debetowym. ”

Ulepszona historia transakcji

Druga aktualizacja dotyczy obu trybów i może pomóc w lepszym śledzeniu transakcji.

Mitko : „ Ostatnio jeszcze bardziej ułatwiliśmy przeglądanie wydatków. Twoje transakcje kartą Nexo są teraz przypisane do różnych kategorii wraz z informacjami o sprzedawcy. ”

Ulepszona historia transakcji

Mitko : „ Możesz znaleźć swoje zakupy w sekcji Transakcje w zakładce Karta w aplikacji Nexo. Po prostu dotknij wybranej transakcji i uzyskaj przegląd swojego zakupu. Pracujemy nad rozwinięciem tej funkcji w kompletne centrum analityczne, które zapewni bardziej szczegółowy obraz Twoich nawyków związanych z wydatkami. ”

 

Raport świątecznych wydatków karty Nexo

Dowiedz się, ile Bitcoinów zaoszczędzono na rynku w okresie świątecznym 23/24 i który tryb był preferowany.

Przeczytaj raport

Bądź na bieżąco z kolejnym odcinkiem „Co nowego”, w którym będziemy nadal dzielić się najnowszymi osiągnięciami produktów i innowacjami w Nexo.

 

Miłego tyczenia i pozytywnych wrażeń z korzystania z portfela NEXO!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO