page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Ethereum od kilku lat boryka się z poważnymi problemami ze skalowalnością, a jego sieć z czasem staje się coraz bardziej zatłoczona. Obecna sieć ETH nie jest w stanie obsłużyć tak wielu Dappów, tokenów i inteligentnych umów, dlatego użytkownicy muszą płacić ogromne opłaty transakcyjne za przeniesienie swoich tokenów z jednego adresu na drugi. 

 

Dlatego programiści ETH postanowili przejść do modelu dowodu stawki, który pomoże rozwiązać kilka problemów. Nazywają to ETH 2.0, Eth 2 lub Serenity.

Dlaczego POS?

Dowód stawki to mechanizm konsensusu, który nagradza użytkowników za trzymanie monet w portfelach i utrzymywanie ich w Internecie. Wraz ze wzrostem liczby górników ASIC, mechanizm dowodu pracy napotyka problemy takie jak centralizacja, kosztowny sprzęt i ogromne koszty energii elektrycznej. POS eliminuje wszystkie te problemy i dlatego jest obecnie przyjmowany przez coraz więcej projektów blockchain.

Co to jest Sharding?

Odłamek słowa oznacza „małą część całości”. W przypadku ETH oznacza to podzielenie sieci Ethereum na małe części zwane odłamkami. Odłamek będzie miał swój niezależny stan, co oznacza unikalny zestaw sald kont i inteligentnych umów. Jest to zdecydowanie najbardziej zaawansowana funkcja, która zostanie wydana na ETH i sprawi, że ETH będzie bardziej skalowalny, zdecentralizowany i bezpieczny.

ethereum 2 flits

Wymagania dotyczące stawek ETH

Użytkownicy będą musieli posiadać co najmniej 32 ETH w swoich portfelach, aby cieszyć się korzyściami płynącymi z pasywnego dochodu z wygranych. Będą również musieli uruchomić węzeł walidatora, aby wziąć udział.

Kiedy mogę postawić ETH?

Serenity planowane jest w 3 fazach w ciągu najbliższych 2–3 lat. Faza 0 nie ma jeszcze ustalonej daty, ale już wkrótce.

Korzyści z ETH 2.0

  • Lepsza skalowalność
  • Niskie opłaty transakcyjne
  • Energooszczędne i przyjazne dla środowiska
  • Nie trzeba kupować drogich systemów ASICS, które szybko się dezaktualizują.
  • Zachęci to użytkowników do posiadania ETH

We Flits chcą wdrożyć aplikację ETH 2, gdy zostanie uruchomiona, aby użytkownicy mogli korzystać z zalet stawek ETH bezpośrednio ze swoich telefonów komórkowych.

flits eth 2.0

Pobierz aplikację: https://flitsnode.app

 

Inne informacje

MyCointainer

Ogłaszamy integrację Vergecurrency na MyCointainer Exchange. Kup XVG  za Fiat i krypto w MyCointainer.

Ogłaszamy integrację Vergecurrency na MyCointainer Exchange

StakeCube

Czy wiesz, że inwestując 10$ w SCC masternodes do ich programu premiowego można zwiększyć Interest na $ BTC , $ DASH , $ LTC i $ DOGE od 7,57% do 11,57% rocznie?

Więcej informacji na temat programu bonusowego i wszystkich innych korzyści można znaleźć na stronie Stakecube!

 

Miłego tyczenia !

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO