page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

Proof Of Stake (PoS) – Koncepcja Proof Of Stake mówi że dana osoba, może wydobywać lub weryfikować transakcje blokowe zgodnie z posiadaną ilością monet. Oznacz to że im więcej monet jest własnością górnika, tym więcej posiada mocy wydobywczej. Pierwszą kryptowalutą która przyjeła metodę PoS jest PeerCoin.

Stakowanie – trzymanie monety Proof Of Stake w specjalnym portfelu i otrzymywanie wypłat przez określony czas.

W tym poście pokażę Ci konkretną stronę internetową, na której możesz zacząć staking ponad 100 kryptowalut za darmo. Ta strona nazywa się BTCpop.

Strona oferuje nam możliwość stakowania ponad 100 kryptowalut, zbierania kraników z monetami które potem możemy wydobywać metodą PoS oraz możliwość wymiany kryptowalut.

Ponadto strona jest w pełni zautomatyzowana, nie musimy dodawać naszych monet z faucetu do stakowania ręcznie, ponieważ one automatycznie po zebraniu trafią na nasze konto i zaczynają zarabiać dla Was. Jeśli ktoś dopiero zaczyna swoją przygodę z kryptowalutami to jest to dla niego świetne rozwiązanie na początek.

Jak rozpocząć stakowanie kryptowalut za darmo?

1. Musisz założyć konto na stronie aby móc zacząć zbierać kryptowalut

BTCPOP – zarejestruj się tutaj! >

BTCPOP faucet kranik crypto PoS instrukcja opis opinia 1a

2.Po utworzeniu oraz zweryfikowaniu go, ukazuje nam się strona główna. Po lewej stronie mamy listę, na której wybieramy “Faucets”

BTCPOP faucet kranik crypto PoS instrukcja opis opinia 2

3. Takie kraniki to naprawdę świetna okazja aby chociaż troszkę zwiększyć swoje portfolio. Poniżej widzisz wszystkie możliwe altcoiny które możemy zbierać i następnie stakować. Może odebrać dowolnie wybraną przez siebie monetę kiedy tylko chcesz. Jedynym warunkiem jest odczekanie 30 minut po odebraniu każdej monety. Wszystkie zebrane monety trafią na twoje konto następnego dnia z samego rana aby mogły zacząć zarabiać. Jeśli chcesz zwiększyć swoje portfolio kryptowalut, to możesz też polecać BTCPOP i otrzymywać 25% tego co zbierze twój polecony.

Staking-faucet-BtcPop

BTCPOP faucet kranik crypto PoS instrukcja opis opinia 3

BTCPOP faucet kranik crypto PoS instrukcja opis opinia 4

BTCPOP faucet kranik crypto PoS instrukcja opis opinia 5

BTCPOP faucet kranik crypto PoS instrukcja opis opinia 6

BTCPOP faucet kranik crypto PoS instrukcja opis opinia 7

BTCPOP faucet kranik crypto PoS instrukcja opis opinia 8

4. Na samej górze są coiny które są najczęściej zbierane, natomiast na samym dole są coiny które są najmniej zbierane. Zbierać możemy każdy z dostępnych coinów które są widoczne wyżej lub na TEJ STRONIE. Aby zebrać naszą kryptowalutę wybieramy jedną dowolną i klikamy przycisk “CLAIM

BTCPOP faucet kranik crypto PoS instrukcja opis opinia 9

5. Jeśli już wybraliśmy kryptowalutę i kliknęliśmy CLAIM to ukaże nam się pokazana poniżej strona. Jedyne co trzeba teraz zrobić to wpisać tylko wasz nick na który wcześniej założyliście konto na btcpop (nie musimy być zalogowani 😉 ). Następnie klikamy w okienko aby uzupełnić captcha, a na koniec okienko “CLAIM NOW“.

BTCPOP faucet kranik crypto PoS instrukcja opis opinia 10

BTCPOP – zarejestruj się tutaj! >

6. Pod okienkiem do zebrania faucetu mamy też możliwość podejrzenia wcześniej zebranych przez nas kryptowalut oraz kiedy i ile zostało wypłacone na nasze konto. Kolorem szarym pokazane są nasze zebrania a kolorem zielonym nasze wypłaty na konto które już zaczęły zarabiać. Jak widać wypłaty na konto trafiają każdego dnia o godzinie 6:00

BTCPOP faucet kranik crypto PoS instrukcja opis opinia 11

7.Gdzie trafiają nasze zebrane kryptowaluty? Dokładnie trafiają na nasze konto na btcpop i zaczynają się stakować. Wchodzimy więc na stronę główną i po lewej stronie z listy wybieramy “Staking Stats“.

BTCPOP faucet kranik crypto PoS instrukcja opis opinia 12

BTCPOP – zarejestruj się tutaj! >

Instrukcja Video BTCpop

 

Życzymy udanego zbierania!


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Mati

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 2 OCENA: 5]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO