page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

408

Omówimy zasadę działania portfela KLEVER. Posłużymy się kryptowalutą TRON (TRX), którą skierujemy do stakowania, obsługi energii sieci i głosowania…

 

 

➡️ Portfel Klever

Kod do rejestracji-  FPJP7R

Klever  uruchomi nową kampanię polecającą, która umożliwi wszystkim użytkownikom Klever na całym świecie zapraszanie znajomych z całego świata do pobrania aplikacji Klever, a gdy zaproszona osoba przeprowadzi jedną wymianę w Klever Swap, obaj otrzymają po 200 KLV za darmo!

Będziesz mógł zaprosić tylu znajomych, ilu zechcesz, a zarówno ty, jak i twoi zaproszeni przyjaciele otrzymacie nagrodę w postaci 200 KLV automatycznie wysłaną na twój adres KLV w aplikacji Klever po pierwszej zamianie zaproszonej osoby o wartości co najmniej 10 USD.

TronWallet przestanie działać 28 lutego! Zainstaluj portfel Klever

Program nagród za polecenia zostanie uruchomiony po następnej aktualizacji wydanej przez zespół Klever.

Zasady będą naprawdę proste:

  1. Zaproś znajomych za pomocą osobistego kodu polecającego, który można znaleźć w menu aplikacji Klever, w sekcji „Zaproś znajomych”.
  2. Gdy znajomy pobierze Klever przy użyciu określonego kodu polecającego, wystarczy dokonać jednej wymiany w Klever Swap.
  3. Zarówno ty, jak i zaproszony przyjaciel otrzymacie po 200 KLV na Twój adres KLV.

Będziesz mógł zapraszać znajomych, członków rodziny, współpracowników, widzów na swoim kanale YouTube, odwiedzających Twoją witrynę internetową, telegramem lub na Twitterze i mediach społecznościowych, publikując treści i upewniając się, że korzystają z Twojego linku polecającego.

Szybka wskazówka: po prostu upewnij się, że Twoi znajomi pobierają Klever na nowe urządzenie i utwórz nowe konto przed dokonaniem pierwszej wymiany. To naprawdę takie proste.

Airdrop – jak zrobić swap na portfelu Klever ! Do zdobycia 200 KLV i więcej !

 

Miłego tyczenia i dużych nagród w KLV!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Piotr

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 1 OCENA: 5]

Warte uwagi


Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO