page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Chociaż możemy pomóc Ci zdobyć więcej nagród z kryptowalut POS, nie zapewniamy żadnych porad inwestycyjnych. Przed dokonaniem jakiejkolwiek inwestycji, wykonaj własne badania. 

Możesz rozmawiać z innymi użytkownikami projektów na serwerze Discord i czytać informacje o interesujących Cię monetach na ich stronach internetowych i wszystkich innych dostępnych kanałach.

W CoinStake badają monety, które dodają, i kontaktują się z zespołami monet, ale to nie znaczy, że dodanie monety do ich serwisu jest aprobatą tej monety. 

To tak pokrótce, taki sam rodzaj kraniku znajdziesz w projekcie StakeCube, który według Nas jest jednym z najlepszych projektów PoS i Masternode.

Obejrzyj film

Kim są twórcy CoinStake

Są grupą oddanych osób dążących do ustanowienia wspólnej platformy z ludźmi, którzy podzielają ich entuzjazm w zakresie kryptowalut. Posiadają doświadczenia związane z bezpieczeństwem sieci do przekładają na zapewnienie bezpiecznego środowiska dla ludzi o podobnych umysłach, którzy chcą inwestować w kryptowaluty, masternody i monety PoS.

 

Strona CoinStake >

 

Co oznacza tyczenie?

Tyczenie to proces polegający na tym, że portfel POS kryptowaluty (Proof of Stake) wkłada sumę monet podczas transmisji do sieci, że przetwarzana przez nich transakcja jest prawdziwa i nie jest złośliwa. Innymi słowy, koncepcja Proof of Stake (PoS) stwierdza, że ​​dana osoba może wydobywać lub weryfikować transakcje blokowe w zależności od liczby posiadanych przez siebie monet. Oznacza to, że im więcej altcoinów należy do górnika, tym więcej ma mocy wydobywczej.

 

CoinStake kranik kryptowalut

Czy jest opłata za dołączenie do puli?

Pobierają 3% opłaty za każdą postawioną nagrodę. Opłata za nagrody za wspólne masternody wynosi 5%.

Jak działa basen?

Łączą wszystkie depozyty w dużą pulę, aby otrzymać więcej nagród w krótszym czasie i dystrybuują nagrody wszystkim użytkownikom na podstawie ich depozytu.

Chociaż w ten sposób możemy zoptymalizować wydajność obstawiania, zawsze istnieje element szczęścia i nie możemy zagwarantować stawek. Taka jest natura „Dowodu Stawki”, a nie nasza kontrola. Możesz sprawdzić poszukiwaczy monet pod kątem nagród i sprawdzić wszystko sam: nasza pula jest w 100% przezroczysta.

Czy istnieje minimalna ilość monet na depozyt?

Nie, możesz wpłacić dowolną liczbę monet do puli CoinStake (lub zdobyć je na kranikach), a otrzymasz udział w wygranych na podstawie procentu posiadanej puli.

CoinStake kranik kryptowalut 2

Gdzie jest adres do wysłania?

Możesz wygenerować własny adres wpłaty w karcie Pulpit nawigacyjny po zalogowaniu się na swoje konto.

Kiedy mogę dokonać wpłaty?

Możesz dokonywać wpłat w dowolnym momencie, a monety zostaną automatycznie dodane do twojego salda.

Czy mogę dodać więcej monet, czy mogę dokonać wpłaty tylko raz?

Możesz wpłacać tyle razy, ile chcesz. Wszystkie depozyty będą się liczyć do całkowitego salda, a Twój udział w puli wzrasta z każdą nagrodą lub depozytem.

Czy mogę przenieść z giełdy bezpośrednio do puli, czy najpierw do mojego portfela stacjonarnego, a następnie do puli?

Możesz wysłać z dowolnego portfela do ich puli, z giełd i portfeli osobistych.

Co to jest współdzielony masternode?

Masternode to funkcja blockchain, która wymaga zablokowania określonej ilości monet. Masternode następnie zweryfikuje transakcje w sieci i zwiększy stabilność sieci. Ponieważ masternode może być bardzo drogi, oferują współdzielone masternody, w których można tymczasowo umieścić swoje monety w masternode. Tak długo, jak twoje monety znajdują się w masternode, będziesz otrzymywać nagrody, które są częstsze i często wyższe niż nagrody za stawianie (tyczenie).

 

CoinStake kranik kryptowalut

Jak wziąć udział we współdzielonym masternode?

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to dokonać wpłaty. Możesz uzyskać osobisty adres wpłaty na karcie Pulpit nawigacyjny na stronie konta i tam wysyłać monety. Następnie możesz przejść do zakładki Masternode i zobaczyć dostępne Masternodes. Jeśli obecnie nie ma dostępnych masternodów dla posiadanej monety, poczekaj, aż dodadzą nowe. Regularnie dodają nowe masternody (nowe projekty).

Czy stracę monety, które włożę do masternode?

Nie, możesz w dowolnym momencie anulować swój udział we współdzielonym masternode. W zależności od zapotrzebowania i salda puli anulowanie może być natychmiastowe lub potrwać kilka godzin. Twoje monety powrócą następnie do salda Twojego portfela w systemie i będzie można je wypłacić (tak jak w we wszystkich opisywanych przez nas projektach).

 

Strona CoinStake >

 

Gdzie mogę znaleźć informacje o monetach masternode?

Dobrym źródłem jest masternodes.online, który zawiera informacje o prawie wszystkich monetach, dla których udostępnili masternody. Możesz także sprawdzić stronę internetową monet.

Czy są jakieś wymagania dotyczące uczestnictwa we współdzielonym masternode?

Tak, dla każdej monety są różne rozmiary gniazd. Informacje na temat każdego masternode można znaleźć w sekcji Masternode na stronie internetowej konta.

Co dzieje się z nagrodami, które otrzymuję od wspólnych masternodes?

Nagrody zostaną dodane do salda Twojego konta. Możesz je tam zostawić, aby postawić je (jeśli moneta umożliwia także tyczenie), lub możesz poprosić o wycofanie w dowolnym momencie.

Jakie są opłaty za wspólne masternodes?

Opłata za uczestnictwo we wspólnym masternode wynosi 5% każdej nagrody. Opłaty zostaną wykorzystane do utrzymania infrastruktury CoinStake – serwera i systemów hostingu masternode.

Ile czasu zajmuje otrzymanie pierwszej nagrody po dołączeniu do wspólnego trybu głównego?

Kiedy zarezerwujesz gniazdo masternode, zobaczysz, czy masternode jest w toku, czy jest aktywny. Jeśli tryb masternode jest w toku, nie otrzymasz nagród, dopóki nie zostanie uruchomiony. Po uruchomieniu masternode potrzeba około 3-krotności średniej częstotliwości nagrody, aby otrzymać pierwszą nagrodę. Możesz zobaczyć tę częstotliwość na masternodes.online.

Czy mogę anulować swój udział we współdzielonym masternode?

Możesz anulować swój udział w dowolnym momencie. W przypadku masternodów, które były w ich systemie przez dłuższy czas i gdzie mają duże zapotrzebowanie, anulowanie zostanie przetworzone natychmiast. W przypadku nowszych monet lub monet o niższym popycie może minąć kilka godzin, zanim Twoje żądanie zostanie zaakceptowane. Jest to konieczne do utrzymania zabezpieczenia masternode.

Kiedy mogę dokonać wypłaty?

Możesz zażądać wypłaty w dowolnym momencie. Twoja prośba będzie rozpatrywana na koncie do czasu jej przetworzenia, co dzieje się raz dziennie. To opóźnienie jest konieczne, aby nie zakłócać tyczenia wejść.

Dowód płatności Coinstake

Dowód płatności Coinstake

Czy mogę użyć wymiany jako adresu zwrotnego?

Możesz poprosić o wypłatę na dowolny adres, portfel osobisty lub portfel giełdy.

Jak mogę sprawdzić moje monety?

Wszystkie salda monet, depozyty, wypłaty i nagrody są rejestrowane w sekcji działań na karcie Pulpitu Nawigacyjnego na koncie.

Czy gdy stawka w puli się zwiększy, czy nagroda wróci do mojego portfela?

Nagrody zostaną dodane do salda konta i automatycznie zwiększą saldo stawek (większe nagrody).

Czy muszę wysyłać portfel, jeśli wysyłam monety do basenu?

Nie, jest to jedna z głównych zalet stawiania w basenie. Wpłacaj monety i sprawdzaj je tak często, jak chcesz, ale nie musisz utrzymywać otwartej strony internetowej lub działającego komputera.

Co muszę zrobić, aby móc otrzymywać prowizje za polecenia?

Możesz udostępnić swój osobisty link do zaproszenia innym, a kiedy zarejestrują się za jego pośrednictwem, stają się Twoimi podmiotami stowarzyszonymi, a Ty otrzymujesz część opłat, które płacą za ich usługę. Możesz znaleźć swój osobisty link do zaproszenia na górze strony głównej na swoim koncie.

Podsumowując CoinStake

Projekt jest młody i stopniowo rozwija, dla tego na razie wylądował w naszej sekcji kraników mimo, że już uruchomiliśmy tyczenie monety 2×2.

Dobra sprawa by pozyskać za darmo monety PoS i Masternode, które od razu są pomnażane na koncie. Przypominamy takie same możliwości daje StakeCube.

Projekt będziemy obserwować i pewnie nie jeden raz ukaże się wzmianka na jego temat na naszej stronie 😉

 

Strona CoinStake >

 

Miłego zbierania i dużych wypłat

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Mati

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 2 OCENA: 5]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO