page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

W odpowiedzi na koronawirusa pojawiło się kilka inicjatyw i wysiłków. Wpływ COVID-19 jest niezaprzeczalny i nic dziwnego, że rządy, instytucje, korporacje i osoby prywatne starają się jak najlepiej zrozumieć wirusa i złagodzić jego skutki. Jedną z takich inicjatyw jest projekt folding@home, który stara się zrozumieć dynamikę białek COVID-19 w celu znalezienia nowych możliwości terapeutycznych.

Folding@home to rozproszony projekt komputerowy do symulacji dynamiki białek, w tym procesu fałdowania białek i ruchów białek związanych z różnymi chorobami. Skupia naukowców-obywateli, którzy dobrowolnie przeprowadzają symulacje dynamiki białek na swoich komputerach osobistych.

Dwie marki blockchain – ColossusXT i Gath3r zdecydowały się dołączyć do walki z COVID-19. Obie firmy utworzyły zespół Folding@home i rozpoczęły kampanię wspierającą jej badania obliczeniowe.

Kampania motywacyjna potrwa od kwietnia do końca czerwca. Wzywani są członkowie obu społeczności. Do końca kampanii 3 najlepszych użytkowników z największą liczbą punktów zostanie nagrodzonych. Pula nagród w przyjaznej konkurencji wynosi 1 000 000 COLX i 10 000 GTH. Pula zostanie udostępniony w stosunku 50%, 35% i 15% dla 1 ul , 2 ND i 3 rd miejsca, odpowiednio.

Aby wziąć udział, użytkownik musi pobrać klienta folding@home z tej witryny i dołączyć do zespołu ColossusXT / Gath3r – 260272 podczas instalacji aplikacji.

 

Przyczyńmy się do znalezienia lekarstwa na COVID19!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 1 OCENA: 5]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO