page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

11

Cotygodniowa aktualizacja Flits – tydzień 10

Obecnie ciężko pracują nad nową aplikacją. W następnej aktualizacji może nam się uda pokazać zrzuty ekranu nowej niesamowitej wersji. W tym tygodniu mamy bardziej ogólną aktualizację.

 

Podsumowanie tego tygodnia

  • Crex online ponownie dla Klimatas.
  • Nowe oferty.
  • Sąd Najwyższy w Indiach znosi zakaz kryptowalut.

Crex online ponownie dla Klimatas

Wreszcie, po kilku tygodniach użytkownicy ponownie mają dostęp do swoich funduszy po tym, jak Crex24 zaktualizuje portfel Klimatas (KTS). Nie jest jasne, na jakiej podstawie trwało tak długo i dlaczego nie byli w stanie udzielić jasnego wyjaśnienia. Również kontakt z wymianą był bardzo trudny, ale zamierzają do nich dotrzeć, aby uzyskać więcej jasności na temat niejasnej komunikacji, którą mieli.

Dotarli też do nich, aby wyjaśnić pewne kwestie związane z nadchodzącą aktualizacją FLITS, aby mogli zapobiec powtórzeniu się tych samych problemów. Mamy nadzieję, że Crex24 zapewni pewne wyjaśnienie sytuacji i będziemy na bieżąco informować naszą społeczność o tych zmianach.

Nowe oferty

W mijającym tygodniu powitaliśmy Bulwark (BWK) i Bitcoin Token (BTCT) w ekosystemie Flits. W nadchodzącym tygodniu z niecierpliwością czekamy na dodanie do Flits Giant (GIC), Vice Network (VIC) i Aezora (AZR).

Sąd Najwyższy znosi zakaz kryptowalut w Indiach

Sąd Najwyższy w Indiach orzekł wyrok przeciwko zakazowi kryptowalut w tym kraju, po tym jak został wdrożony przez bank narodowy dwa lata temu. Oznacza to, że kryptowaluty są ponownie dozwolone w Indiach. Daje to duże możliwości dla firm kryptograficznych, a także dla Flits. Obecnie szukają już interesujących partnerstw i możliwości wpisania się na WazirX, aby dotrzeć do tej nowej grupy docelowej.

Z ostatniej chwili

Nowe monety na Flits: GIANT i Encocoinplus

Mamy teraz na liście GIANT (GIC) w aplikacji Flits. Możesz teraz bezpiecznie hostować swój gigernode Giant w naszej zdecentralizowanej aplikacji masternode i otrzymać 2 tygodnie darmowego hostingu!

Mamy teraz na liście GIANT (GIC) w aplikacji Flits.

Ta promocja trwa do (23-03-2020)

Sprawdź projekt:

 

Mamy teraz na liście Encocoinplus (EPG) w aplikacji Flits. Możesz teraz bezpiecznie hostować swój masternode Encocoinplus w ich zdecentralizowanej aplikacji masternode i otrzymać 2 tygodnie darmowego hostingu!

Mamy teraz na liście Encocoinplus (EPG) w aplikacji Flits.

Ta promocja trwa do (23-03-2020)

Sprawdź projekt:

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 1 OCENA: 5]

Warte uwagi


Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO