page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Przedstawiamy cotygodniową aktualizację Flits– 11 tydzień 2020.

 

Podsumowanie tej aktualizacji

  • Aktualizacja COVID-19
  • Nowe oferty
  • Nowa wymiana
  • Aex

 

Aktualizacja COVID-19

Chcielibyśmy rozpocząć tę cotygodniową aktualizację od małego oświadczenia dotyczącego wybuchu wirusa Corona. Jak większość z was już wie, sytuacja w Holandii pogorszyła się w zeszłym tygodniu. Rząd holenderski przedstawił pewne wytyczne, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się wirusa. Oznacza to, że firma jest zamknięta i ludzie muszą pracować z domu, ale także miejsca publiczne są na razie zamykane (do 6 kwietnia). Ponieważ mieszkają w najbardziej dotkniętej tym zakątku Holandii, prawdopodobnie zastosują więcej środków. Obecnie wpływa to nieco na ich wersję Flits 4. Zauważyli, że ludzie są mniej aktywni, co jest logicznym wynikiem wybuchu wirusa, w którym ludzie szukają się nawzajem. Obecnie pracują z naszych domów, co czasami utrudnia bezpośrednią komunikację w zespole.

Zwróć uwagę na pewne opóźnienie wsparcia, ponieważ pojemność jest nieco bardziej ograniczona w wyniku dodatkowej pracy spowodowanej środkami, które muszą podjąć, aby poradzić sobie z wirusem.

 

Nowe oferty

W tym tygodniu dodali wiele nowych monet, dlatego chcielibyśmy powitać GIANT (GIC), Encocoinplus (EPG), Aezora (AZR) i Vice Network (VIC). Jesteśmy bardzo zadowoleni z tych dodatków do ekosystemu Flits i chcielibyśmy poinformować wszystkich, że będą dostępne artykuły na temat tych projektów.

 

Nowa wymiana

W ostatnich tygodniach pojawiły się pewne trudności z Crex i nie jest jeszcze jasne, co dokładnie się dzieje. Krążyły pogłoski o włamaniu, ale nie zostało to jeszcze potwierdzone przez oficjalne kanały Crex, więc Flits nie jest jeszcze gotowy do żadnych oświadczeń.

Chcemy poczekać, aż lepiej zrozumiemy sytuację.

Niemniej szukają nowej wymiany, na której będą mogki polegać w przyszłości. Obecnie prowadzą negocjacje z 5 różnymi giełdami, ale wszystkie mają swoje wady i dlatego chcą znaleźć się na większej i bardziej znanej giełdzie. Preferują Probit, ponieważ ta giełda ma dobrą reputację i może naprawdę zwiększyć wolumen Flits, a także ma potencjał, aby przyciągnąć nowych inwestorów do Flits. Nie jesteśmy jeszcze pewni tej decyzji, ale chcielibyśmy dać wszystkim lepsze zrozumienie całej sytuacji. Będziemy informować wszystkich w nadchodzących tygodniach.

 

AEX

Kilka tygodni temu ogłosili informacje o sytuacji w AEX, gdzie powiedzieli, że handel w AEX jest znów możliwy. Niestety w tej chwili nie można dokonywać żadnych depozytów w AEX. W zeszłym tygodniu byli w kontakcie z AEX, a od dwóch dni, nie są  w stanie udzielić jasnej odpowiedzi, tylko dlatego, że uważają Flits za „ryzykowną” inwestycję. Z tego powodu nie można dokonywać wpłat Flits. Nie uzyskali żadnego wglądu w tą sytuację, aby ją rozwiązać. Na razie są jeszcze zarejestrowani w AEX, ale nie są pewni całej sytuacji. W przyszłym tygodniu będą mieli z nimi więcej kontaktów i może rozwiążą problem.

Pobierz aplikację: TUTAJ

 

Inne informacje

StackOfStake

Dziękują nebulas za wspaniały układ fazy testnet!

Wszystko poszło gładko, a wsparcie zespołu było świetne ? Nebulas mainnet to miejsce, w którym zaczynają się prawdziwe rzeczy!

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO