page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Witamy w naszej cotygodniowej aktualizacji Flits!

Cotygodniowa aktualizacja! Podsumowanie tego tygodnia:

  • Rozwój aplikacji
  • Nowe oferty
  • W tym tygodniu
  • Rosnące zainteresowanie

Tworzenie aplikacji

W zeszłym tygodniu dużo pracowali nad aplikacją. Zmodernizowali wiele kodu, aby poprawić szybkość, a aplikacja jest teraz znacznie szybsza i bardziej responsywna, niż wcześniej.

Zakończyli też pierwsze testy tyczenia na zimno, aplikacja naprawdę dobrze się łączy z portfelami. Czekamy na zrzuty ekranu i bardziej szczegółowe podsumowanie tego, co się wydarzyło. Nie udostępnili ich jeszcze ponieważ planują uruchomić znacznie więcej funkcji w aplikacji.

Nowe oferty

W tym tygodniu nie mieli nowych ofert, ponieważ stawiają na rozwój aplikacji w pierwszej kolejności.

W nadchodzącym tygodniu mamy nadzieję umieścić BTC2 na platformie Flits.

 

W tym tygodniu

W tym tygodniu będą bardzo zajęci ulepszaniem bieżącej obsługi aplikacji i zaczną wprowadzać FAQ.

W ten sposób wygodniej jest naszym użytkownikom uzyskać aktualną odpowiedź na te pytania. Obecnie tworzymy FAQ i przeglądamy wszystkie pytania, które zostały zadane, gdy Flits pracujena żywo. Mamy nadzieję na wdrożenie nowego FAQ w ciągu najbliższych dwóch tygodni.

 

Rosnące zainteresowanie

Zauważamy, że Flits cieszy się dużym zainteresowaniem różnych podmiotów w środowisku kryptograficznym. Widzimy wielu nowych inwestorów, a także kontaktują się z nimi różni ludzie, którzy chcą im pomóc w rozwoju Flits!

Jesteśmy za to bardzo wdzięczni i naprawdę wierzymy w obecny produkt, ale nie możemy się doczekać wydania wersji 4.0.

Zauważamy również, że wielu inwestorów niebędących zainteresowanych kryptowalutami zapoznało się z Flits i używa go, aby wypróbować możliwości Crypto i dochodów pasywnych. Naprawdę miło jest widzieć ten rozwój w ekosystemie Flits i mamy nadzieję, że te dwa światy spotkają się w nowej aplikacji Flits. Ale więcej na ten temat w następnej aktualizacji.

To była niewielka aktualizacja, ale nadal miło jest informować wszystkich o rozwoju Flits. Dziękujemy za wsparcie i mamy nadzieję do zobaczenia w przyszłym tygodniu!

 

Inne informacje

 

Simple Pos Pool

Zespół Simple Pos Poolostatnio był bardzo cicho, ale mamy dla Ciebie naprawdę niesamowite wieści.

Energi (NRG) niedawno zmienił bazę kodów z Bitcoin na Ethereum (ERC20) i postawili sobie wyzwanie. Utworzyli pulę stawek i masternode dla Energi, a może później także zrobią to dla innych monet opartych na ERC20.

Testy przebiegają naprawdę dobrze i czekają na pierwszą nagrodę, aby dowiedzieć się, jak „czytać” i rozdawać nagrody.

Do tej pory są już w stanie wygenerować unikalny adres depozytu dla każdego użytkownika, a system może już zasilić depozyt na konto użytkownika. Nie są jeszcze w 100% pewni, czy zaczną od puli stawek lub od razu stawek i masternodów.

Simple Pos Pool Energi

Testujemy i testujemy oraz testujemy i ……. testujemy. Możemy otworzyć pulę stawek dla niektórych testerów wersji beta, gdy tylko uzyskamy pewne wyniki stawek. Codziennie pracujemy nad tym, aby to zrobić i jesteśmy naprawdę podekscytowani, ponieważ prawdopodobnie jesteśmy pierwszą pulą, która ma go uruchomioną na autopilocie. Możesz śledzić nasz adres testowy tutaj: https://explorer.energi.network/address/0x01Ff50998a1Fb2b0427fC905FdD90451280Ef26e/transactions

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 1 OCENA: 5]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO