page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

Cześć wszystkim! Witamy w naszej cotygodniowej aktualizacji! W tej aktualizacji chcielibyśmy podzielić się więcej na temat bieżącego testu Beta nowej aplikacji Flits, która została uruchomiona w zeszły piątek.

Beta jest na żywo!

Po wielu burzach mózgów, projektowaniu i budowaniu nowego z przyjemnością ogłaszamy, że wersja Beta dla Flits 4.0 jest już dostępna. W tej chwili wybrana grupa testerów z różnych środowisk testuje aplikację, a oni stale przetwarzają ich opinie i wdrażają nowe funkcje, aby upewnić się, że wersja jest na 110% gotowa, gdy zostanie uruchomiona.

W ubiegłym roku uważnie słuchali opinii użytkowników i uważają, że nowa aplikacja będzie doskonałą funkcją usprawniającą i przemyślaną projektowo. W nadchodzących tygodniach będą ulepszać nową wersję. Aby dać ci wyobrażenie o nowych funkcjach:

  • Tyczenie grupy monet będzie możliwe na zimno.
  • Pojawi się funkcja książki adresowej.
  • Wsparcie zostanie znacznie ulepszone dzięki nowemu forum Flits Talk w aplikacji.
  • Pojawi się przycisk „Odkryj”, w którym możesz wyszukać informacje o różnych projektach na Flits.

I wiele więcej…

nowa aplikacja flits

Chcą udostępnić nową wersję Flits 1 czerwca 2020 r. Dla wszystkich ich użytkowników. Wraz z tą nową aplikacją wydadzą również wersję internetową aplikacji i nową zaktualizowaną stronę internetową. Podzielą się również szerszym stwierdzeniem na temat nowej aplikacji z przeglądem nowych funkcji i nowego modelu biznesowego dla wersji 4.0.

Pobierz aplikację:Flitsnode

Moneta projektu FLS, pnie się z ceną coraz wyżej 😉

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO