page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Nadszedł czas na kolejną cotygodniową aktualizację Flits i nie możemy być bardziej zadowoleni z postępu, którego dokonali ostatnio. Flits V4 został pomyślnie wprowadzony na rynek i otrzymali wiele pozytywnych opinii od wszystkich lojalnych klientów. W rezultacie cena FLS wzrosła w ciągu ostatnich kilku dni o ponad 20 000 Sats i obecnie jest sprzedawana na poziomie około 13 000–18 000 Sats. 

 

 

To był niesamowity tydzień dla Flits. Oto niektóre z rzeczy, które się wydarzyły.

 

Again At The Top

Flits po raz trzeci z rzędu znalazło się na szczycie listy monet masternode. Flits już kilka razy był numerem 1 na liście i regularnie można go znaleźć w pierwszej dziesiątce.

Flits po raz trzeci z rzędu znalazło się na szczycie listy monet masternode

Top 10 Staking i Masternode Coins – tydzień nr 25/2020

 

Przytłaczająca reakcja na funkcję SWAP w aplikacji

Wygląda na to, że ludzie uwielbiają nową funkcję wymiany w aplikacji i otrzymała znacznie większy wolumen niż pierwotnie oczekiwali. Swap miał objętość 5,4 BTC tylko w pierwszym tygodniu. Dodali również Sinovate (SIN) do funkcji wymiany. Możesz teraz zamieniać FLS, KTS i SIN na BTC i odwrotnie. Więcej monet zostanie dodanych w najbliższych dniach. 

Przytłaczająca reakcja na funkcję SWAP w aplikacji

 

Przedsprzedaż PWRB

Flits jest dumnym organizatorem przedsprzedaż monet Powerbalt (PWRB). PWRB to zdecentralizowana platforma inwestycyjna loterii, która zapewnia lepsze wygrane i większe nagrody niż konwencjonalni dostawcy loterii. Możesz przeczytać więcej na ten temat tutaj: 

 

Nowości w aplikacjach i pulach PoS i Masternode: Harcomia, Flits, StakeCube, SocialSend

 

Ponad 3000 masternodes hostowanych na Flits

16 czerwca 2020 roku osiągnęli kolejny kamień milowy, kiedy całkowita liczba hostowanych masternodes na platformie Flits osiągnęła 3000.

Obecnie 3177 masternodes działa na Flits, a łączna ilość funduszy przechowywanych w portfelach przekracza 264 BTC.

 

Więcej monet i krajów dodanych do kart podarunkowych

Zwiększyli liczbę monet, których można używać do kupowania kart podarunkowych z poziomu aplikacji. 

Teraz ta lista obejmuje 12 monet, którymi są FLS, BTC DIVI, DOGE KTS, LTC, NBX, PIVX, SIN, SCC, TELOS i XZC. Dodali również nowe kraje do listy i teraz możesz kupować karty podarunkowe dla Austrii, Belgii, Francji, Niemiec, Holandii, Hiszpanii, Turcji, Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych. Ta lista będzie się powiększać w najbliższych dniach.

Więcej monet i krajów dodanych do kart podarunkowych

 

Tyczenie na zimno

Nie masz wystarczającej ilości monet, aby mieć tryb masternode? 

Nie martw się, bo teraz możesz tyczyć na zimno swoje monety na platformie Flits i zdobywać nagrody. Obecnie Flits obsługuje stakowanie na zimno dla 5 monet, KTS, PNY, PIVX, DOGEC i PWRB. Więcej monet będzie się regularnie dodawać.

Tyczenie na zimno Flits

 

Zupełnie nowa strona internetowa Flits ma teraz nowy adres internetowy i zupełnie nowy wygląd z dużą ilością nowych informacji, sprawdź to na https://flitswallet.app/.

 

Podróż trwa

To dopiero początek. Flits oferuje o wiele więcej funkcji, takich jak Flits Web, Flits Discover i karta debetowa Flits.

 

Pobierz aplikację: https://flitsnode.app/

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 2 OCENA: 5]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO