page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

15

W ciągu ostatnich kilku dni Flits szybko się rozwinął pod względem liczby członków społeczności i bazy użytkowników aplikacji, dlatego musieli szybko się dostosować. Dzięki temu niespotykanemu wzrostowi we Flits, ich liczby osiągnęły nowy poziom.

Kolejny dzień, kolejny kamień milowy

Obecnie jest ponad 10 000 użytkowników aplikacji Flits. Dodając obsługę większej liczby monet w aplikacji Flits, przekonwertowali ją na mobilny portfel z wieloma krypto, będący platformą hostingową masternode. 

Dzięki temu mogą przyciągnąć więcej osób, które szukają łatwego i bezpiecznego portfela do przechowywania wszystkich swoich kryptowalut w jednym miejscu. Trzymanie monet w portfelu Flits jest bezpłatne i bardzo bezpieczne, ponieważ tylko Ty masz prywatne klucze do swoich portfeli. Wszystko, co musisz pamiętać, to jeden zestaw słów źródłowych, który daje dostęp do wszystkich twoich monet – mowa tu o seed 😉 .

Cotygodniowa aktualizacja Flits tydzień 27 1

Flits Wallet Campaign

Kampania portfela, którą rozpoczęli 15 czerwca, odniosła duży sukces i już w niej uczestniczyło ponad 9 000 osób. 

 

AIRDROP – 5000 FLS, o wartości 5000$

Zakończy się 20 lipca, więc liczba ta będzie nadal rosła. Pamiętaj, aby wziąć udział, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś. Do wygrania jest wiele nagród.

Cotygodniowa aktualizacja Flits tydzień 27 2

Flis – społeczność Telegram rośnie

Wygląda na to, że Flits zostało niedawno odkryty przez wielu nowych ludzi i obserwują ogromny rozwój kanału telegram, który ma obecnie 5972 członków. Do czasu przeczytania tego raportu może być nas ponad 6 000 członków.

Cotygodniowa aktualizacja Flits tydzień 27 3

Witamy naszych nowych menedżerów społeczności

Aby poradzić sobie z tym nagłym wzrostem, zatrudnili 2 nowych menedżerów społeczności dla Flits. Są bardzo pomocni i zawsze gotowi udzielić szybkich odpowiedzi. Możesz je łatwo znaleźć w ich kanale Discordi Telegram

Upewnij się, że cały czas rozmawiasz z prawdziwym menedżerem społeczności. Ich oficjalne nazwy w telegramie to Continuous (@Continousz) i MoonVoyager ( @Yarelyteamo ). W niezgodzie noszą nazwy yura04071989 #2715 i Continuous #6445.

Flits Continuous

Flits Continuous

 

Flits MoonVoyager

Flits MoonVoyager

 

Zapewnienie pasywnego dochodu oraz możliwości zatrudnienia

Firma Flits została zatwierdzona do prowadzenia staży.Są teraz wystarczająco dużą firmą, aby zapewnić staże młodym przedsiębiorcom i osobom, które pasjonują się kryptowalutami i są na początku swojej kariery. Już wkrótce możesz spodziewać się nowych stażystów w ich biurach.

Flits została zatwierdzona do prowadzenia staż

 

To był pracowity tydzień, jak zawsze

W ubiegłym tygodniu zaktualizowali wiele portfeli do ich najnowszych wersji. Lista obejmuje Birake, StakeCube, DogeCash, Streamies, Klimatas, Telos, StakingLab i IndexChain. 

Mimo że niektóre z tych nowych aktualizacji były niestabilne i wymagały kolejnej aktualizacji lub dalszej konserwacji, zespół Flits bardzo szybko to rozwiązał wśród wszystkich innych codziennych zadań. Wszystko dzięki ich niesamowitym programistom i ich miłości do kawy.

Flits aktualizacja portfeli

 

Pamiętaj, aby śledzić Flits:

https://twitter.com/FlitsNode
https://discord.gg/8dgrSrA
https://t.me/FlitsNode

I pobierz aplikację:
https://flitsnode.app

 

Inne informacje

SocialSend

Witamy Phore Blockchain w rozwiązaniu hostingowym NON-CUSTODIAL SocialSend.

Witamy Phore Blockchain w rozwiązaniu hostingowym NON-CUSTODIAL SocialSend

StakeCube

Gratulacje dla TUP za wygranie ostatniej rundy głosowania!

TENUP jest już dostępny w pulpicie nawigacyjnym StakeCube

TENUP jest już dostępny w pulpicie nawigacyjnym StakeCube oraz w ich Exchange na pięciu rynkach!

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Warte uwagi


Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO