page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

W tym tygodniu położyli duży nacisk na poprawę ich funkcji wsparcia w aplikacji i znalezienie nowych partnerstw.

 

Flits poprawa funkcji wsparcia

Chcą zapewnić najlepszą jakość obsługi wszystkim klientom. Aby to osiągnąć, zatrudnili 2 nowych pracowników w zespole wsparcia. Budują również zupełnie nowy portal wsparcia dla użytkowników Flits, aby mogli lepiej wspierać klientów.

Ponadto Nicolas (Raven) dołączył do nich w tym tygodniu, aby udzielić pomocy technicznej. Wielu z was musi go znać, ponieważ współpracuje z Flits od samego początku.

Byli też zajęci szukaniem nowych partnerstw dla Flits. Prowadzą staranne badania przed nawiązaniem współpracy z innym zespołem. Silne partnerstwo może pomóc Flits w różnych aspektach, takich jak pozyskiwanie nowych klientów i integrowanie nowych funkcji aplikacji, a także ulepszanie istniejących funkcji.

Flits nowe partnerstwa

To wszystko w przypadku tej cotygodniowej aktualizacji, wiele dobrych rzeczy gotuje się na zapleczu, takich jak aktualizacje aplikacji, nowe partnerstwa, a jeśli pamiętacie, karty debetowe wkrótce będą dostępne, więc bądźcie czujni.

Pamiętaj, aby śledzić Flits:

https://twitter.com/FlitsNode
https://discord.gg/8dgrSrA
https://t.me/FlitsNode

I pobierz aplikację:
https://flitsnode.app

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO