page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

Z uwagi na sezon urlopowy skumulujemy dwie informacje z ostatnich tygodni dotyczące postępu rozwoju platformy Flits.

 

Co się działo w 32 tygodniu

Cotygodniowa aktualizacja Flits 32

Nowy system wsparcia

Od dwóch tygodni wprowadzili nowy system wsparcia. Dla Ciebie jako użytkownika wygląda to nadal tak samo, ale dla nich, zespołu Flits, jest zupełnie inaczej. Podpisali kontrakt z Zendesk i pracują z wewnętrznymi systemami biletowymi. To sprawia, że ​​przeglądanie zgłoszeń przesłanych za pośrednictwem systemu pomocy jest łatwiejsze, szybsze i bardziej przejrzyste. To również przełożyło się na dobre wyniki. 70% zgłoszeń rozwiązano w mniej niż 2 godziny.

Nowa baza wiedzy

W dwa tygodnie temu rozpoczęli stworzenia bazy wiedzy dla aplikacji, w której opisują wszystkie funkcje aplikacji i jak z niej korzystać. Prace w toku, ale portal już działa pod adresem : https://support.flitswallet.app/hc/en-us

 

Rozwój aplikacji

W tym miesiącu pracują nad sfinalizowaniem sierpniowej aktualizacji aplikacji Flits. Zawiera wiele poprawek błędów, które zgłaszali wszyscy użytkownicy w ciągu ostatnich kilku tygodni, a także rozwiązują niektóre problemy tekstowe i projektowe. Oczywiście poprawka dodaje też nową funkcjonalność. Niektóre ujawnili już w poprzednich informacjach, ale kilka innych pozostawiają jako niespodziankę 😉

Flits Web

Uruchomiono długo oczekiwaną pierwszą wersję Flits Web pojawiła się na komputerach! Rozwiązanie jest wreszcie dostępne dla wszystkich użytkowników, którzy chcą korzystać z Flits na komputerze stacjonarnym, na przykład podczas pracy na laptopie. Potrzebujesz telefonu komórkowego jako urządzenia podstawowego i możesz połączyć przeglądarkę internetową za pomocą kodu QR. W przypadku działań takich jak wysyłanie monet lub wdrażanie węzła wystarczy potwierdzić to na telefonie komórkowym.

 

Nowe monety

Dodali AXEL Network (AXEL) i Merge (MERGE) do aplikacji Flits W przyszłym tygodniu wymienią Ultragate (ULG) i Noir (NOR).

 

Co się działo w 33 tygodniu

Cotygodniowa aktualizacja Flits 33

FLS jak RAKIETA!

Fls wzrósł o 118% w ciągu ostatnich 30 dni. 30 dni temu kosztował około 74 centów, a obecnie kosztuje 1,64 USD. W miarę rozwoju coraz więcej ludzi docenia przydatność Flits i dlaczego jest to dobra inwestycja. Zawsze firma stara się dostarczać jak najlepsze produkty, co przekłada się na wzrost cen monet FLS.

Wydajność pod kątem aplikacji

Wzrost ich bazy użytkowników jest jeszcze bardziej ekscytujący niż ostatnie wyniki rynkowe FLS. Obecnie na naszej platformie mają 14 680 użytkowników. Prowadzą łącznie 3373 masternody, a łączna kwota środków przechowywanych w aplikacji Flits wynosi 221 BTC, czyli ponad 2,6 miliona dolarów. Te liczby rosną z dnia na dzień i bardzo się z tego cieszymy. Ciągle dodają także nowe monety i teraz obsługują 83 monety w aplikacji mobilnej Flits.

Ststystyka Flits tydzień 33

Uruchomiono Flits Web

Długo oczekiwana sieć Flits jest już dostępna. Ułatwili logowanie. Nie musisz wprowadzać żadnych informacji, wystarczy zeskanować kod QR z aplikacji, a już wkrótce pozwoli Ci to na kontrolowanie wszystkich funkcji Flits app z portalu internetowego. Gdy tylko się zalogujesz, zostaniesz powitany pięknym ekranem, na którym zobaczysz wartość swojego portfela i wykres, który śledzi jego ostatnie wyniki. Możesz również zobaczyć inne przydatne informacje, takie jak liczba uruchomionych węzłów, data otrzymania ostatniej nagrody i wysokość opłat pozostających na koncie. Możesz dalej kliknąć dowolną monetę z listy i zobaczyć swoje ostatnie transakcje, a także uzyskać adres depozytu i jego kod QR. Kliknij ten link, aby wypróbować https://web.flitsnode.app/auth

Uruchomiono Flits Web

 

Żeby wejść uruchom aplikację Flits na telefonie wciśnij przycisk „+”

Jak uruchomić Flit Web

 

Zeskanuj kod funkcją „Scan” i już 😉

Jak uruchomić Flit Web 2

Są gotowi, aby wypchnąć następną aktualizację aplikacji

Bardzo ciężko pracowali nad poprawieniem i aktualizacją wielu rzeczy w obecnej wersji aplikacji Flits, a także dodali kilka nowych funkcji.  Zaktualizujemy sklep Play i iOS 27 sierpnia 2020. Będzie dobrze, przygotujcie się.

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 1 OCENA: 5]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO