page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

To było kilka pracowitych tygodni dla zespołu Flits, ale znowu są tutaj, a ich aktualizacja została ostatecznie zaakceptowana przez oba sklepy z aplikacjami i gotowa do pobrania!

 

Nowe karty podarunkowe

W nowej aplikacji znajdziemy nowy sklep z kartami podarunkowymi z nowymi ofertami dla znacznie większej liczby krajów, które zostaną dodane w ciągu najbliższych kilku tygodni. Marki również rozwijają się co tydzień, więc z czasem przybywa ich więcej. Wkrótce powrócą również marki takie jak Spotify i Netflix. Rozejrzyj się i znajdź coś fajnego!

Karta Epay

Jak być może wiesz, wkrótce udostępnią możliwość zamawiania karty debetowej. Jest wydawany przez epay i możesz wkrótce doładować konto za pośrednictwem ich aplikacji i wydać pieniądze wszędzie. Karta jest na razie dostępna dla obywateli Europy, a składanie zamówień rozpoczyna się 14 września w aplikacji.

Poprawki błędów i drobne ulepszenia

Wdrożyli kilka poprawek błędów w aplikacji, z których największą jest naprawa wypłaty z zimnego stakingu, w której ludzie czasami mieli problemy i aplikacja wysyłała im błędne ostrzeżenia. Obecnie dostępne jest również cold staking dla Rapids (RPD) i Simple Software Solutions (SSS).

Ponadto dodali więcej statystyk do masternodów, takich jak adres IP i adres portfela (klucz pub).

Podpisywanie adresów jest teraz możliwe. Niektóre platformy wymagają zweryfikowania własności adresu / głównego kodu, aby uzyskać pewne korzyści.

 

new layout Flits

Czego można się spodziewać w przyszłości?

Cóż, wiele ekscytujących rzeczy! Dzięki tej aktualizacji aplikacja stała się bardziej stabilna i gotowa do kolejnych kroków. Obecnie planują aktualizację UX aplikacji, aby zachęcić nowych użytkowników do rozpoczęcia korzystania z aplikacji, a nawet umożliwić rozpoczęcie pracy bez wiedzy o masternodach lub stakowaniu. Pomyśl o krokach od zakupu pierwszej kryptowaluty do łatwego uruchomienia pierwszego węzła.

Aby to osiągnąć, pracują nad zatrudnieniem nowego projektanta, który będzie pracował nad nowymi, błyszczącymi obrazami do wdrożenia w aplikacji. Zostaną również podłączeni nowi dostawcy zewnętrzni, tacy jak MoonPay w celu przetwarzania karty kredytowej / banku na kryptowalutę, a później także na odwrót (czyli sprzedaż nagród fiat).

Wkrótce dodadzą również dużo więcej par wymiany. Znacznie więcej monet będzie można wymieniać, a maksymalny czas wymiany może wynosić około dwóch godzin zamiast obecnie nie ustawionych ram czasowych. FLS do fiat / BTC / ETH / LTC będzie również dostępny.

Tokeny Ethereum będą również dodatkiem do aplikacji. W czerwcu zeszłego roku dodali do aplikacji Ethereum, aby je przechowywać, a teraz będą obsługiwać również tokeny. Co więcej, możesz wkrótce zdeponować 32 ETH i zacząć obstawiać, gdy nowa sieć główna Ethereum zostanie uruchomiona! W tej chwili testy w pełni trwają.

Ethereum nie będzie jedyną monetą do postawienia, pracują nad dodawaniem coraz większej liczby monet do obstawiania, takich jak DAI, Cardano, Kava, Cosmos.

Flits przechodzi bardziej w kierunku kompletnego rozwiązania kryptograficznego z przechowywaniem pieniędzy, zarabianiem pieniędzy i wydawaniem ich z myślą o wygodzie!

Aby dodać również stronę badawczą, kończą również nowe strony informacyjne o monetach, łączą się z platformami takimi jak CoinMarketCap, CoinGecko i Cryptocompare, aby uzyskać statystyki w aplikacji, w których możesz analizować kryptowaluty.

To wszystko za tamten tydzień.

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 1 OCENA: 5]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO