page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

Szczęśliwych walentynek wszystkim! Witamy w naszej drugiej cotygodniowej aktualizacji. Otrzymaliśmy wiele świetnych odpowiedzi z poprzedniej aktualizacji Flits, co daje nam energię do kontynuacji. 

Masternody zawsze pod ręką, aplikacja mobilna Flits

Przedstawiamy cotygodniową aktualizację FLITS z 7 tygodnia 2020.

 

Zainstaluj Flits na Twoim telefonie >

 

Podsumowanie tej aktualizacji Flits

  • Blockworks BV
  • Rozwój aplikacji
  • Karta wspólnoty Flits
  • Nowe oferty

Blockworks BV

Z dumą ogłaszamy, że Flits jest oficjalnie zarejestrowany jako holenderska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Ltd.). Firma nazywa się „Blockworks” i obejmie wszystkie działania związane z blockchain. Wczoraj podpisali dokumenty u notariusza, a dziś firma jest rejestrowana w Holenderskiej Izbie Handlowej.

Rozwój aplikacji

Podobnie jak w zeszłym tygodniu, w tym tygodniu zajęciem było głównie budowanie nowej aplikacji i ulepszanie nowych funkcji w nowej wersji. Jesteśmy bardzo podekscytowani sposobem, w jaki aplikacja się łączy, i mamy nadzieję, że udostępnią testy beta tak szybko, jak to możliwe. Jesteśmy pewni, że ta nowa wersja aplikacji przeniesie Flits na zupełnie nowy poziom! Nie tylko ze względu na projekt, ale także nowe funkcje i cały ekosystem, który będą wokół niego budować.

Zainstaluj Flits na Twoim telefonie >

Karta wspólnoty Flits

Nowa aplikacja wprowadzi również kartę społeczności Flits, ta nowa funkcja umożliwi użytkownikom dzielenie się opiniami, udzielanie porad i wzajemną pomoc. Powodem tej nowej funkcji jest to, że chcą skoncentrować ekosystem flits w aplikacji. Ich obecne kanały, takie jak Discord, Telegram, Twitter itp. Zostaną zintegrowane z aplikacją, aby każdy mógł dołączyć do tych kanałów, aby uzyskać pełną perspektywę sieci Flits. Ich celem jest zgromadzenie społeczności w aplikacji dzięki nowej karcie społeczności Flits. Znajdziesz tam także FAQ i przewodniki na temat każdej funkcji aplikacji oraz sposób korzystania z forum Flits Talk.

Cotygodniowa aktualizacja Flits 7

Nowe oferty

W tym tygodniu chcielibyśmy powitać PictureEx. Dobrze widzieć nowy projekt wymieniony w aplikacji Flits. Na nadchodzący weekend będzie Sapphire i ciężko pracują, aby dotrzeć do większej liczby projektów do umieszczenia w aplikacji.

Jeśli masz jakieś rekomendacje lub sugestie, podziel się z nami! Następna cotygodniowa aktualizacja nastąpi w piątek 21.

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 2 OCENA: 5]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO