page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Każdego tygodnia EDC Blockchain zatrudnia specjalistów technicznych EDC Blockchain, aby usługi i produkty zawsze przynosiły użyteczne wyniki!

 

Mobilny portfel EDC

Aplikacje mobilne są najpopularniejszym sposobem korzystania z portfeli EDC wśród użytkowników, dlatego dążą do perfekcyjnego wykonania aplikacji. W ubiegłym tygodniu dla portfeli Android / iOS programiści przeprowadzili kolejną rundę testowania aplikacji i usuwania błędów.

W przypadku modułu anonimowych transakcji przeprowadzają ręczne i automatyczne testowanie funkcjonalności w celu ustalenia kierunków możliwych ulepszeń.

Moduł tworzenia i odbierania kodów kontrolnych dla Androida. Wkraczają teraz w fazę wydania!

Cotygodniowe podsumowanie Blockchain EDC. Nowa wersja dla Androida! 2

Wersja internetowa portfela EDC

Kontynuowane są systematyczne prace nad poprawą i optymalizacją wydajności.

Poprawa wydajności portfela to ciągły proces, w którym rozwiązują pojawiające się problemy z przestrzenią serwera, synchronizacją bazy danych, aktualizacjami oprogramowania i bezpieczeństwem transakcji.

Wszystko, aby umożliwić ci dostęp do portfela z komputera na lotnisku w Singapurze w celu krótkiego transferu na inny lot i wysłania czerwonej koperty do znajomych w Madrycie. Lub jakiekolwiek inne miejsce 🙂

Utwórz portfel EDC Blockchain >

Platforma EDC Blockchain

Przeprowadzane jest grupowanie i skalowanie zaplecza platformy. Backend jest częścią serwerową całej funkcjonalności użytkownika. Za każdym razem, gdy uzyskujesz dostęp do jednego z produktów EDC Blockchain z całego świata, twoje zapytanie przychodzi do backendu.

W związku z tym praca ma na celu poprawę niezawodności platformy i ułatwienie dostępu do jej usług z różnych krajów.

To wszystko! Do zobaczenia w następnym podsumowaniu, gdzie dowiesz się, jak zamknęli wszystkie zadania, które ustalili dla Ciebie w listopadzie, abyś mógł korzystać z najbardziej zaawansowanej wersji platformy! A tych zadań jest dużo!


Zobacz inne informacje o EDC Blockchain


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO