page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

CropBytes powiem Wam zaje…. opcja do darmowego zarabiania NFT . Wymiana na ich giełdzie na Tron (TRX), rośnie liczba graczy już ponad 200 tysięcy osób !

cb-logo-color_eTMorxlcjz

CropBytes zostało założone w 2018 roku z wizją napędzania tworzenia wartości w postaci wirtualnej waluty dla ludzi na całym świecie.

Postanowili stworzyć wirtualny świat, w którym każdy może kupować, sprzedawać i posiadać aktywa. Dziś CropBytes to gra rolnicza, biznesowa i strategiczna oparta na krypto. Ich wizją jest zbudowanie gry, która rozwija się z czasem i buduje wartość dla graczy.

mission CropBytes

Jak grać

CropBytes to gra biznesowa oparta na rolnictwie w świecie rzeczywistym. Możesz grać w grę, aby posiadać aktywa i zwiększyć produkcję swojej farmy lub handlować nimi z innymi graczami, aby uzyskać zwroty w krypto.


Zagraj teraz


 

Umieść zasoby

https://youtu.be/ri5JfWY7LBs

Uprawiaj rośliny i owoce

https://youtu.be/0VWt2U7CI5o

Zrób jedzenie

Karm zwierzęta

https://youtu.be/t2vGDdjwnvM

Zbierz CBX

https://youtu.be/132YQetFDTY

Zbierz narzędzia

https://youtu.be/bqoS12kb4pk

Kup i sprzedaj

https://youtu.be/kao3EMrNlO4

 

1 CropBytes

Zarejestruj się i otrzymaj darmowe zasoby

Zarejestruj się teraz, aby otrzymać bezpłatny pakiet próbny. Skorzystaj z bezpłatnych zasobów próbnych, aby poznać grę i ekonomię. Możesz grać w CropBytes na Androida, iOS i w Internecie.

2 CropBytes

Uprawiaj rośliny i wytwarzaj jedzenie

Uprawiaj rośliny i owoce, zbieraj je. Po zebraniu możesz je zmielić, aby zrobić jedzenie dla swoich zwierząt lub sprzedać je za krypto.

3 CropBytes

Karm zwierzęta, zbieraj ekstrakty

Zwierzęta muszą być karmione codziennie. W zamian dają ekstrakty, takie jak mleko, wełna, jajka, trufle itp. Można je przekształcić w CBX. Brakująca pasza doprowadzi do utraty zdrowia i ekstraktów.

4 CropBytes

Handluj i zarabiaj krypto

Handel to najlepszy sposób na poszerzenie swojego portfela. Dokonuj obliczonych transakcji na rynku i uzyskuj z nich zwroty, tak jak w prawdziwym świecie.

5 CropBytes

Posiadaj więcej, zarabiaj więcej

Zdobądź aktywa i NFT, aby rozwinąć swoją działalność rolniczą. Superbohaterowie to rzadkie NFT, które mogą zwiększyć wydajność twojej farmy. Zasoby profesjonalne, takie jak Feed Mill, pomagają zwiększyć Twoje dzienne przychody.

hero-v2 CropBytes

Zrównoważona gospodarka

CropBytes jest liderem rewolucji w grach kryptograficznych dzięki pięknie zaprojektowanej ekonomii gry. Wykorzystaj moc krypto, aby grać i zarabiać w wirtualnym świecie.


Zacznijmy!

Jesteś teraz dobrze przygotowany do rozpoczęcia swojej przygody z kryptowalutami

Zagraj teraz


 

CropBytes posiada również własną giełdę NFT

CropBytes giełda NFT

NFT z supermocami

CropBytes NFT to zasoby z limitowanej edycji, które są nie tylko przedmiotami kolekcjonerskimi, ale także mają zastosowanie w grze. Pomagają zwiększyć wydajność Twojej farmy i napędzać Twoje zarobki.

superheroes CropBytes

Hodowla superbohaterów

Inkubuj i hoduj potomstwo superbohaterów, które ma swój własny zestaw unikalnych supermocy.

breeding CropBytes

Dlaczego warto wybrać Superbohaterskie NFT?

  • Rzadki.
  • Posiada supermoce.
  • Rozrodczy – możesz pomnażać superbohaterów.
  • Przygotowany do bitew.

Konwertuj swój CBX, aby kupić Superhero NFT. Mogą zwiększyć wydajność Twojej farmy i zwiększyć Twoje portfolio. Co więcej? Możesz je hodować, aby stworzyć dzieci Superhero NFT.

token CBX CropBytes

Token CBX

CBX to token użytkowy w CropBytes metaverse, który rośnie od 2018 roku, dziś wspierany przez liderów branży i doradców z wiodących projektów kryptograficznych, z przyjemnością ogłaszamy uruchomienie tokena CBX na Bybit i MEXC.

Handel rozpoczyna się o godzinie 12:00 czasu UTC, dzisiaj 5 listopada.

CBX jest natywnym tokenem w metaświecie CropBytes, a po uruchomieniu będzie działał jako wielofunkcyjna waluta w grze, dając użytkownikom zdecentralizowane medium wymiany. Gracze mogą wydobywać token CBX, po prostu grając w grę i uczestnicząc w zajęciach i zadaniach.

Liczby mówią

CBX to obiecujący token kryptograficzny o łącznej podaży 500 milionów. Został stworzony, aby łączyć miliony inwestorów i graczy na całym świecie za pośrednictwem metawersu gry CropBytes.

CBX to obiecujący token kryptograficzny o łącznej podaży 500 milionów


Zacznijmy!

Jesteś teraz dobrze przygotowany do rozpoczęcia swojej przygody z kryptowalutami

Zagraj teraz


 

Oto kilka ważnych aktualizacji, o których warto pamiętać:

  • Nowa wersja aplikacji CropBytes jest już dostępna.
  • Sekcja walut na giełdzie zostanie zaktualizowana o zakładkę USDT.
  • W zakładce USDT znajdziesz pary handlowe CBX/USDT i TRX/USDT.
  • Depozyty na USDT będą dostępne po uruchomieniu dzisiaj.
  • Wypłaty dla USDT i wpłaty/wypłaty dla CBX zostaną wkrótce włączone.

 

Życzymy dużych nagród!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Piotr, Norbert

[crypto-donation-box]

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 1 OCENA: 5]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO