page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

Ten artykuł ponownie zapozna Cię z rynkiem niedźwiedzi w sezonie 2018/2019 i zapewni wgląd w to, jak inwestorzy i entuzjaści crypto dostosowali swoje inwestycje, aby zmaksymalizować szansę w tym okresie.

 

Na końcu artykułu zostały zadane interesujące pytania jednemu z kierowników prawdopodobnie największej puli gier i masternode pool.

To ONA najbardziej zaufana na świecie i cenna kryptowaluta osiągnął wysoką cenę 19764 USD  17 grudnia 2017 roku i udała się do spadku na następny rok przez całą drogę, aż do ostatecznej kapitulacji w dniu 17 grudnia 2018 zatrzymując się na 3288 USD.

W pierwszych miesiącach 2019 r. Handel był mniej lub bardziej boczny i miał niewiele okazji.

Ostatecznie był to najdłuższy i prawdopodobnie najtrudniejszy rynek niedźwiedzi w krótkiej dziesięcioletniej historii Bitcoina. Jak to przeżyli użytkownicy i inwestorzy? W dobie spadku i stagnacji cenowej inwestorzy i entuzjaści otrzymują schronienie w monetach, które generują dochód ze Staking & Masternodes.

Czy Masternode jest rozwiązaniem na niestabilny rynek Bitcoina Na przykładzie Stakinglab 5

W najbardziej podstawowej formie projekty wykorzystują Staking do osiągnięcia konsensusu i zabezpieczenia łańcucha. Stakersom i operatorom węzłów Masternode wypłacane są nagrody stanowiące zachętę do uczestnictwa w ekosystemie. Nagrody te można następnie sprzedać, aby uzyskać pasywny dochód. Kwota dochodu jest zmienna i opiera się na wielu czynnikach, ale ostatecznie wzrost niedoboru monety lub większe wykorzystanie będzie wspierać cenę projektu.

Kiedy wszystko pójdzie dobrze, masz projekty, którego cena rośnie, a jednocześnie otrzymujesz nagrody. Ponowne zainwestowanie tych nagród umożliwia zwiększenie efektu, który szybciej zwiększa zarobki.

Usługi hostingowe wspólnych puli PoS i Masternode to nowatorski sposób na utworzenie pełnych węzłów. Dzięki mojemu zaangażowaniu w Staking Community mogłem uzyskać wgląd w wiele projektów, które przynosiły świetne zwroty.

Czy Masternode jest rozwiązaniem na niestabilny rynek Bitcoina Na przykładzie Stakinglab 3

Porównanie różnych usług tyczenia i masternode.

Trader pod nazwą Ben_Big następnie powiedział mi o BitGreen-owym sukcesie.

I nvesting w BITG był jeden z najlepszych inwestycji. Zainwestowałem 0,2 BTC w węzeł i byłem w stanie sprzedać za ponad 3 BTC nagrody w ciągu 5 tygodni. 

Zawsze sprzedaję codziennie nagrody, aby zmaksymalizować zwrot i zmniejszyć ryzyko.

W niektórych przypadkach, gdy projekt ma duży potencjał, np.  LABX , staram się zgromadzić jak najwięcej, aby upewnić się, że uzyskam najwyższy możliwy zwrot z inwestycji.

Czy Masternode jest rozwiązaniem na niestabilny rynek Bitcoina Na przykładzie Stakinglab 4

Konfigurując jak najwięcej węzłów na wczesnych etapach przed fazami wysokiej nagrody, zawsze mam oko na moją inwestycję, monitorując dysonans projektów, kanały github i telegram, więc jestem zawsze na bieżąco z moją inwestycją, ponieważ rynek może się szybko zmieniać. 

Widziałem wiele przypadków, w których FUD ( strach , niepewność i wątpliwości ) i pogłoski doprowadziły do ​​obniżenia ceny, co stanowi doskonałą okazję do zakupu. 

Widziałem także wiele znaków, w których odchodzi zespół projektowy lub nastąpiła kradzież monet, co spowodowało spadek ceny, ale ponieważ codziennie sprzedawałem swoje nagrody, byłem w stanie uniknąć strat z inwestycji.

Czy Masternode jest rozwiązaniem na niestabilny rynek Bitcoina Na przykładzie Stakinglab 2

Trzeba zrozumieć również drugą stronę ekosystemu tyczenia.

Poniżej znajdziecie pytania zadane członkom projektu Stakinglab przez jednego z użytkowników platformy?

Stakinglab prowadzi usługę hostingową Staking Pool i masternode, a także obsługuje i wykorzystuje łańcuch bloków monety LABX, do płatności za usługi ClickNode.

Pytania :

 1. Jakie były twoje motywacje do stworzenia Stakinglab?
 2. Jak duży jest zespół podstawowy Stakinglab.
 3. Czy ktokolwiek z programistów pracował wcześniej w projektach kryptograficznych?
 4. Ile godzin tygodniowo spędzasz na utrzymaniu platformy?
 5. Czy były jakieś zmiany w zespole / platformie, aby poradzić sobie z dłuższym bearmarket?
 6. Jakie są według ciebie najlepsze długoterminowe masternody do inwestowania?
 7. Co zainteresowało Cię w Blockchain i kryptowalutach?
 8. Gdzie widzisz przyszłość Staking & Stakinglabs?

Odpowiedzi :

 1. Najpierw opowiemy trochę historii, Stakinglab zaczął od małej grupy „prywatnej” dla entuzjastów kryptografii, zarządzając jedną „Staking Pool”, wkrótce po tym, jak „pierwszy projekt” zakończył się sukcesem, jedna z tych grup zaczęła „wertować umysł” celem stworzenia systemu dla większej społeczności i wielu osób.
  Pomysł był niesamowity i potrzebna była pomoc, więc trzech z tych „facetów z pierwszego projektu” zaczęło nad ty,pracować.Pierwsze miesiące były trudne, pełne pułapek i trudności do rozwiązania. Wyobraźmy sobie, że udało nam się przyciągnąć 200 uczestników i uruchomić około 20 stakingów monet w niesamowitym krótkim czasie z pomocą arkuszy google 😉 Tak więc potrzebna była większa fachowość i rozwój .Dzięki wcześniejszemu doświadczeniu w prowadzeniu i budowaniu firm (od jednego do trzech „Założycieli”) istniały opcje, kontakty i możliwości ulepszenia i powtórzenia wcześniejszego sukcesu. Ale tym razem w bardziej profesjonalny, stabilny i niezawodny dla wszystkich sposób. Głównym celem Stakinglab było i nadal jest: dawanie wszystkim możliwości uczestniczenia w projektach i czerpania zysków jako „społeczność” z wspólnych masternode. Wreszcie dla mnie był to i jest powód, dla którego ten projekt musi zostać ulepszony, opracowany i dołożymy wszelkich starań, aby uczynić go projektem holistycznym, funkcjonalnym i pełnoprawnym.
 2. Główny „zespół podstawowy” składa się po pierwszej idei 3 osób. Jeden z nich został zastąpiony innym po około 1 roku. Obecnie cały zespół składa się z wielu różnych osób: zespołu programistów z naszym wspaniałym „głównym deweloperem” (w pełnym i niepełnym wymiarze godzin), pomocnika z naszym niesamowitym i szybko reagującym „głównym pomocnikiem” (prawie w pełnym wymiarze czasu), naszych pomocnych i inteligentnych techników (pełny etat), nowy niesamowity zespół Marketerów (część etatu i pełny etat), Supporter (część etatu) i oczywiście cała społeczność oczywiście.
 3. Nie jako praca – bardziej jako entuzjasta kryptografii i / lub zainteresowany kryptografią.
 4. Ciągle pracujemy nad ulepszeniami, automatyzacją i rozwojem w ogóle, a także utrzymywaniem kontaktów i sieci z twórcami monet i tak dalej. Trudno więc powiedzieć, ile czasu potrzeba. W rzeczywistości zależy to od „rzeczy” do zrobienia i tego, co zaplanowano w zespole oraz procesu rozwoju i postępów. W sumie powiedziałbym, że około 30 godzin tygodniowo. Ale wcześniej był czas, kiedy pracowaliśmy prawie 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, a potem długo też po tym, aby ustalić i wzmocnić to, czym jest dzisiaj Stakinglab.
 5. Rzeczywiście, musieliśmy również obliczyć i odbudować niektóre części zespołu i przełączyć się z niektórymi na umowy w niepełnym wymiarze godzin, ale nigdy nie zmieniliśmy opłat dla społeczności, ponieważ bez nich nie bylibyśmy tacy, jacy jesteśmy. Także „zespół podstawowy” zrezygnował z niektórych części wynagrodzenia, więc „bessa” była i nadal stanowi pewnego rodzaju zagrożenie, ale jestem pewien (Stakinglab), że przetrwamy także w przyszłości!
 6. To jest pytanie, a ponieważ jestem jednym z „właścicieli”, proszę zrozumieć, że nie jestem w stanie wskazać tutaj „konia”. Jako „prywatny” użytkownik Stakinglab mogę powiedzieć: miałem niesamowite zyski z Bitgreen, Phore (na początku) również Alqo. Widzę ogromne możliwości dla naszej własnej monety LabX (jestem pewien, że jestem stronniczy) i wciąż widzę BitG z dobrą przyszłością, ale jest też wiele innych „dużych graczy” o ogromnym potencjale, więc powiedziałbym: rozprzestrzenianie się (dywersyfikacja) to jedna z najlepszych i najważniejszych lekcji, których uczę się przez cały czas w laboratorium moich inwestycji.
 7. Zysk 🙂 Żartowałem, słyszałem o Bitcoinach pod koniec 2014 roku i byłem uzależniony w tym momencie. „Technika” idąca za niimi i „przypadki użycia”, szczególnie część możliwości pominięcia jakiejkolwiek restrykcyjnej jednostki nadrzędnej, naprawdę mnie zainteresowało. Po dokładniejszych badaniach i przeczytaniu wielu artykułow na temat kryptografii zacząłem „pracować” z „botem handlowym” i coraz głębiej wchodzić w cały krypto-wszechświat, założyłem małą społeczność „botów”, w końcu idee i kontakty pozwoliła na uruchomienie Stakinglab.
 8. Moim zdaniem, tyczenie, ponieważ samo „Tyczenie” jest martwe, masternody przejmują coraz więcej i to ma sens! Wspieranie projektu i sieci z własnym udziałem jest znacznie bardziej przydatne. Stakinglab daje również użytkownikowi „małego budżetu” wsparcie i udział w projekcie, który mu się podoba, z ideą wspólnych masternodów. O to właśnie chodzi, dlatego naprawdę uważam, że usługi takie jak „Shared Masternode” Hoster, a także „One Click Hoster” i jak nasza filia Clicknode.io, są przyszłością tego całego wszechświata „masternode”. Jest o wiele więcej do zrobienia, rozwijania i ulepszania, jest jeszcze kilka opcji do omówienia. Jak już powiedziałem powyżej, stale pracujemy nad ulepszeniami i rozwojem, zastanowimy się nad tym wszystkim. Wciąż jest długa droga do przejścia i jest jeszcze wiele do zrobienia.

Oświadczenie: Wszystkie odpowiedzi wyraźnie opisują osobistą opinię osoby przesłuchiwanej i nie stanowią żadnej porady inwestycyjnej.

Czy Masternode jest rozwiązaniem na niestabilny rynek Bitcoina Na przykładzie Stakinglab 1


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO