page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

W tamtym tygodniu pojawiło się wiele pozytywnych wiadomości dotyczących Bitcoina, ponieważ cena powróciła powyżej 60 000 USD. Większość „byka” pochodzi z informacji dotyczących ETF-ów.

Oceniając wpływ tych raportów na przyszłą cenę Bitcoin, pamiętaj, że nie wszystkie fundusze ETF są takie same lub działają w ten sam sposób. Przyjrzyj się uważnie nowo zatwierdzonemu funduszowi ETF Bitcoin. Co widzisz?

W przypadku Bitcoin Futures ETF, produkt będący przedmiotem obrotu nie jest rzeczywistym Bitcoinem, ale kontraktami futures na Bitcoina. W celu sfinansowania tych produktów nie jest kupowany żaden rzeczywisty ani fizyczny Bitcoin. Kupowanie i handel kontraktami futures na bitcoin jest bardziej skomplikowany i podlega o wiele większym opłatom niż handel rzeczywistym bitcoinem.

 

Kilku odnoszących sukcesy traderów ostrzegło, że Futures ETF dla Bitcoina nie tylko tłumią wzrost cen, ale mogą obniżyć ceny i sprawić, że rynek będzie znacznie bardziej podatny na manipulacje cenami.

Kto wygrywa za zgodą ETF futures na bitcoiny? Produkty te są drogie i wymagają stałej uwagi i odnawiania przez handlowców i firmy maklerskie. Kontrakty futures wygasają i muszą być stale odnawiane i utrzymywane, generując opłaty w każdym cyklu. Łatwo zauważyć, że Wall Street ma najwięcej do zyskania na tych kontraktach, a nie drobni inwestorzy detaliczni. Kiedy zobaczę zatwierdzenie fizycznego funduszu Bitcoin ETF, będę pod większym wrażeniem.

Aktualizacja Informacji o Bitcoin (BTC)

Wydobywanie bitcoinów przeszło ostatnio dużą zmianę. Stany Zjednoczone wyprzedziły Chiny pod względem wskaźnika haszowania. Czy ten trend się utrzyma? Czy USA będą nadal rozwijać bardziej wydajne i czyste metody wydobywania bitcoinów?

Senatorowie zaczynają lobbować za zwiększonym wydobyciem w swoich stanach. Senator Cruise uważa, że ​​wydobywanie bitcoinów może pomóc w poprawie problemów z siecią energetyczną Teksasu.

Widzimy nawet duże technologie, które chcą mocno zainwestować w wydobycie bitcoinów.

Powinno to oznaczać dobrą wiadomość dla wykorzystania i adopcji kryptowalut w Stanach Zjednoczonych. Kongres wciąż rozgląda się nad ustawami ograniczającymi i opodatkowającymi kryptowalutę. Im więcej masy ekonomicznej zostanie włożone i wygenerowane z kryptowalut, tym trudniej będzie Kongresowi uchwalić surowe przepisy, ponieważ przepisy te będą miały negatywny wpływ na znaczące dochody biznesowe i podatkowe w przyszłości.

 

Życzymy trafnych decyzji!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

[crypto-donation-box]

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO