page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Pojęcie kryptowalut jest nowe dla wielu inwestorów. Większość ludzi wie tylko coś o Bitcoin, wiodącej kryptowalucie. Zarabianie na krypto również nie może wykraczać poza kilka rzeczy, takich jak handel i długoterminowe inwestycje. Chcielibyśmy jednak, abyście wiedzieli, że istnieją inne i łatwiejsze sposoby zarabiania na tej rozwijającej się przestrzeni.

 

Jeśli chcesz uzyskać dodatkowy dochód, ten artykuł jest właśnie dla Ciebie. Dzisiaj wyjaśnimy, w jaki sposób możesz zarabiać pasywnie, korzystając z darmowego systemu premiowego MyCointainer.

Istnieją dwa główne rodzaje kryptowalut według systemów operacyjnych. Jednym z nich są monety typu ProW of Work (PoW). Tego rodzaju monety opierają się na działalności górniczej. Górnicy zarabiają pieniądze, uczestnicząc w ekosystemie. Najlepszym przykładem monet PoW jest Bitcoin. Istnieją jednak inne rodzaje systemów operacyjnych w tym sektorze, w których można zarabiać pieniądze. A te są nazywane monetami Proof of Stake (PoS).

Zasadniczo tego rodzaju monety nie wymagają od górników posiadania urządzeń wydobywczych „koparek”. Aby przyczynić się do sieci, możesz postawić te monety na giełdzie i osiągnąć pasywny dochód. Tak jak wtedy, gdy wkładasz pieniądze do banku i otrzymujesz odsetki od zwrotu.

Kształcenie się jest ważną częścią uzyskiwania dobrych zysków z inwestycji w tej dziedzinie. Istnieje wiele alternatywnych sposobów zarabiania na kryptowalutach i powinieneś to sprawdzić. Ma to kluczowe znaczenie dla przyszłości tego wschodzącego przemysłu, a staking monet jest również bardzo ważny zarówno dla inwestorów, jak i sektora kryptowalut.

W MyCointainer możesz postawić wiele różnych monet, a dzięki temu możesz również zdobyć bezpłatną premię, którą otrzymasz od nich. Dla wielu inwestorów stawianie monet PoS jest początkiem nowej ery zarabiania pasywnego.

Dlaczego darmowy bonus Odwiedź Akademię MyCointainer, aby dowiedzieć się więcej 2


Ale jak zdobyć darmowy bonus, stawiając monety na MyCointainer? Przejdźmy przez to.

Zidentyfikowaliśmy dwie główne opcje uzyskania bonusów podczas stawiania monet na MyCointainer. Są to Rapids i BitcoinTurbo Koin. Stawiając monety PoS na MyCointainer, możesz zdobyć darmowy bonus. Możesz wybrać monetę, którą chcesz zdobyć. W ten sposób chcą, aby zarówno użytkownicy, jak i ich partnerzy mogli z tego skorzystać.

Dla Ciebie możemy uruchomili monety PoS do postawienia, a tymczasem możesz zarobić na tym pasywny dochód, oprócz darmowego bonusu. Chcieliby również współpracować z wiarygodnymi partnerami, którzy chcą zyskać swoją obecność i kontakt z odbiorcami, co stwarza sytuację korzystną dla wszystkich.

Jako użytkownik zawsze otrzymasz monety przy dowolnej wymianie. Warto jednak zauważyć, że aby otrzymać darmowy bonus, wymagany jest depozyt w wysokości co najmniej 20 EUR. W ten sposób możesz uzyskać jedną z korzyści.

Po wybraniu rodzaju monet, które chcesz zdobyć, bonus zostanie Ci przyznany automatycznie.

Jeśli rozumiesz, w jaki sposób możesz zarobić darmowy bonus za pomocą MyCointainer, przejrzyjmy trzy różne monety PoS, które dadzą pasywny dochód dzięki stakowaniu.

– QTUM

Kiedy ich ICO zostało ukończone, QTUM udało się zebrać ponad 15 milionów dolarów w ciągu zaledwie pięciu dni. Qtum to inteligentna platforma blockchain kontraktów, która koncentruje się na natywnej obsłudze urządzeń mobilnych i IoT. Kupując monety QTUM na MyCointainer, możesz uzyskać 10,75% rocznego zwrotu w przeliczeniu na monety QTUM.

WAVES

Waves , jedna z najwybitniejszych monet w tej rozwijającej się branży, to świetny wybór dla początkujących, którzy chcą postawić pieniądze, aby zrobić pasywny dochód. Na platformie Waves możesz utworzyć własny token w ciągu kilku minut. Ponadto platforma ma wiele bramek dla walut fiducjarnych, co zapewnia jej większą elastyczność i wykorzystanie. Warto zauważyć, że Waves ma również zdecentralizowaną wymianę o nazwie WavesDex. W WavesDex możesz handlować Bitcoinami i Ethereum, a także innymi kryptowalutami. Platforma jest również stosunkowo szybka w porównaniu do podobnych, umożliwiając 6000 transakcji w ciągu sekundy. Stawiając monety WAVES na MyCointainer, możesz uzyskać  5% rocznego zwrotu.

– Bitcoin Turbo Koin

Zdecentralizowana waluta dla każdego z nas, Bitcoin Turbo Koin pozwala nam dokonywać tańszych płatności, co jest obecnie bardzo ważne. Niskie opłaty transakcyjne BTK oznaczają, że platforma może w przyszłości rywalizować z takimi serwisami jak PayPal i Stripe, ponieważ obie platformy obciążają swoich klientów wysoką opłatą transakcyjną w wysokości 2,9%. Korzystając z protokołów Zerocoin do anonimowych płatności, platforma BTK pozwala również na dokonywanie szybszych płatności z gwarantowanym zerowym potwierdzeniem, dzięki funkcji SwiftX.

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 2 OCENA: 5]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO