page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Jeśli nie sprawdziłeś wczoraj rano swojego portfela kryptowalut, możesz się przygotować.

W sobotę widzieliśmy największy jednodniowy spadek od 15 maja, kiedy cena Bitcoina spadła do prawie 43 000 USD. Firma Coinglass opublikowała dane pokazujące, że na rynku bitcoinów doszło w ciągu ostatniej godziny do całkowitej likwidacji 1,3 mld USD, z czego 735 mln USD zostało zlikwidowanych w BTC, gdy cena gwałtownie spadła.

Wszystkie popularne gadające głowy ogłaszają stan wyjątkowy.

Powstaje pytanie, jaki wpływ ma spadek Bitcoin  dla wszystkich instytucji finansowych, które niedawno przeniósł się mocno do Bitcoina w górnej części rynku. Salwador wygląda elegancko, gdy cena rośnie, ale co się stanie, jeśli nastąpi historyczny spadek o 85%?

Niektórzy nazywają to „czarną sobotą”. Czy wiadomości dotyczące wariantu Omicron powodują drugi krach na rynku? Giełdy spadły, kryptowaluty zatopiły się, co dalej?

Ci, którzy są w kryptowalutach od dłuższego czasu, mają nieco bardziej zrównoważoną perspektywę. To nie pierwszy raz, kiedy tu jesteśmy lub to widzieliśmy.

Jeśli nie poznałeś przepisu na sukces w kryptowalutach, pozwól, że zdradzę Ci sekret. Czasami prasa i media będą cię okłamywać. Bitcoin nigdy nie schodzi do zera. Bitcoin zawsze rósł. Kiedy wpadają w panikę i deklarują sytuacje awaryjne, potraktuj je jako okazje do zakupu.

Jeśli potrzebujesz pieniędzy, szukaj najlepszych momentów na sprzedaż i czerpanie zysków. Szukaj dobrych kryptowalut i platform, które płacą nagrody lub odsetki od stakowania, dzięki czemu możesz zdobyć więcej monet, nawet gdy ceny spadają oraz podczas hossy i bessy.

Tak działają odnoszący sukcesy inwestorzy. Niestety, większość ludzi kupuje wzloty lub szczyty, gdy wszyscy przewidują 100 000 USD do Bożego Narodzenia, a następnie sprzedaje z najniższym zyskiem lub ze stratą, gdy FUD twierdzi, że Bitcoin spadnie do 10 000 USD.

Zdobądź wykształcenie. Nie podążaj za tłumem. Bądź tam ostrożny!

Aktualizacja Bitcoina (BTC)

We wstępie stwierdziłem, że sprytni inwestorzy gromadzą monety, gdy cena spada. Naprawdę sprytni inwestorzy codziennie gromadzą monety, bez względu na cenę. W dłuższej perspektywie cena kryptowalut zawsze rosła. Bitcoin wciąż rośnie o 149,6% od początku roku, pomimo tego niedawnego „crashu”.

Możliwą przeszkodą w osiąganiu znacznych zysków w przypadku monet posowych i masternodowych jest to, że aby zgromadzić znaczną ilość monet, czasami trzeba mieć wiele monet do postawienia. Pieniądze potrzebne do ich zakupu często sprawiają, że dla wielu inwestorów wyższe zyski są poza zasięgiem.

W tym tygodniu zespół VAULT wydał Stronghold Diamond Hands

Chciałem przejść przez ten projekt i wyjaśnić, dlaczego może to być najlepsza okazja do inwestowania w krypto.

Stronghold Diamond Hands

Ten projekt umożliwia większej liczbie osób skorzystanie z potencjalnego posiadania większej liczby monet, dołączając do puli Diamond Hands Staking Pool.

Vault – jedna z najprostszych do obsługi pula PoS i Masternode

W tym programie Ty wraz z 99 innymi osobami możesz wpłacić po 100 VAULT do portfeli Stronghold na swoich kontach platformy VAULT, a następnie zgromadzić udział w nagrodach, które łączna pula 10 000 VAULT wygeneruje w ciągu 5 lat plus bonusy. Jeśli niektórzy ludzie zdecydują się opuścić program, ci, którzy pozostaną, również zyskują i dzielą się nagrodami, które inni zrezygnowali z programu.

Bitcoin Bears vs. Stronghold Diamond Hands

Niektórzy ludzie zgłaszali obawę, że nie chcą blokować swoich monet na 5 lat, ale Stronghold Diamond Hands zawiera opcję opuszczenia programu i odblokowania monet, jeśli ktoś się na to zdecyduje. Bliższe spojrzenie pokazuje, że może to być najlepszy ruch, jaki możesz kiedykolwiek wykonać w inwestowaniu w kryptowaluty, ponieważ wartość pieniądza w czasie była najpotężniejszą koncepcją inwestycyjną w kryptowalutach.

Cofnijmy się o 5 lat i spójrzmy na potencjał produktu inwestycyjnego takiego jak Stronghold Diamond Hands. Cena Bitcoina 4 grudnia 2017 r. wyniosła 12 174,25 USD. Jeśli kupiłeś 100 BTC w tym dniu, kosztowałoby to 1 217 425 USD.

Gdybyś osiągnął 200% zwrotu ze swoich 100 BTC w ciągu 5 lat, potroiłbyś 100 do 300 BTC. Obecna cena BTC wynosi ~48 232 USD. Ta przykładowa inwestycja byłaby teraz warta 300 x 48 232 USD lub 14 469 600 USD, co daje 1,189 % zwrotu!

Historycznie rzecz biorąc, handel jest najgorszą rzeczą, jaką można zrobić, jeśli chce się zarabiać na krypto. Trzymanie/blokowanie monet i wykorzystywanie akumulacji cen w czasie okazało się bardzo skuteczne pod względem akumulacji bogactwa.

Stronghold Diamond Hands 2

Przeprowadź własne badania i sprawdź tę ograniczoną ofertę na platformie Vault.

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

[crypto-donation-box]

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO