page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

DAPS jest teraz dostępny w desce rozdzielczej StakeCube i na ich giełdzie na czterech rynkach!

DAPS jest teraz dostępny w desce rozdzielczej StakeCube

Pary: BTC, LTC, SCC, DASH

Konkurs zakupów netto monet DAPS (DAPS) – 25 000 000 nagród DAPS!

Konkurs zakupów netto monet DAPS (DAPS) - 25 000 000 nagród DAPS

 

Boże Narodzenie jest tuż za rogiem! Aby wakacje były ciepłe i udane DAPS rozdaje łącznie 25 000 000 DAPS 😉 w konkursie zakupów netto monet DAPS!

Czas konkursu: 23.12.2019 10:00 AM do 01.06.2020 10:00 AM

Użytkownicy zostaną uszeregowani pod względem całkowitej liczby zakupów netto DAPS  (kupno-sprzedaż) na koncie BitMart w okresie trwania konkursu. 10 najlepszych użytkowników o największym wolumenie zakupów netto otrzyma następujące nagrody:

  1. miejsce: 7500 000 DAPS
  2. miejsce: 5.000.000 DAPS
  3. miejsce: 3750 000 DAPS
  4. 4–10: 1 250 000 DAPS każdy

Handluj i wygraj teraz: DAPS / BTC , DAPS / ETH

Uwaga:

Handlując DAPS, użytkownik zostanie automatycznie zapisany do konkursu. Konta z tylko „sprzedażą” nie będą mogły wygrać .Nagrody zostaną wysłane w ciągu 2 tygodni od zakończenia konkursu. Wszystkie transakcje, które zostaną uznane za transakcje prania, nie będą wliczane do wolumenu transakcji w tej konkurencji. BitMart zastrzega sobie prawo do zawieszenia podejrzanych kont.

Rejestracja w BitMart >

DAPS tabela porównawcza z innymi projektami

DAPS tabela porównawcza z innymi projektami

Deviant

Podsumowanie minionego tygodnia

  1. Zespół całkowicie zainstalował masternodes z premine, a nagrody już płyną. Każdy z was może obejrzeć to na żywo pod linkiem – http://mnreport.deviantcoin.io/
  2. Zespół idzie do przodu w testach obejmujących wiele portfeli: portfele działają, naprawiają błędy.
  3. Pewne postępy w wersji beta wymiany, rozważają przetestowanie.
  4. Nieznacznie otworzyć kuchnię zespołu: w ich czacie drużynowym stale trwają dyskusje, pomysły, spory, wyniki testów. Praca jest w pełnym rozkwicie, pomimo bardzo dużego obciążenia pracą w życiu codziennym.
  5. Zbliża się rok 2020 i będzie to decydujący rok dla projektu: czy mogą wyjść z kryzysu, czy nie. Dlatego trwają dyskusje na temat strategii rozwoju projektu, programów współpracy z dużymi inwestorami.
  6. Dex – przygotowują system głosowania dla społeczności, w którym możesz głosować na monetę, którą chcesz zobaczyć na liście wymiany z Dex. Ta wymiana jest zupełnie nowa: brak stron trzecich, brak wydatków zewnętrznych.

Syscoin 4.1 jest na żywo

Syscoin

Syscoin 4.1 jest na żywo!

Zobacz więcej na:https://syscoin.org/news/syscoin-platform-41-is-live

Divi Project

Zbliżamy się do roku 2020, w którym wydadzą nową aplikację mobilną oraz aplikację komputerową. Obie platformy będą miały te same funkcje i przyjazny dla użytkownika interfejs.

Divi wydadzą nową aplikację mobilną oraz aplikację komputerową

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO